Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kutyám lesz, mire kell oda...

Ha kutyám lesz, mire kell oda figyelnem?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sokat foglalkozz vele, tanítgassad, simogassad és ne büntessed olyanokért, amit honnan is tudhatna. sok-sok türelem. de ne kényeztesd el. és vidd az elejétől sétálni, mert ha nem szokik hozzá, alig lehet majd vele bírni.:)
2014. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ! ;)
2014. márc. 9. 12:18
 3/13 A kérdező kommentje:
milyen időközönként vigyem sétálni?
2014. márc. 9. 12:19
 4/13 anonim ***** válasza:

Korai szocializáció, minél több emberrel, kutyával, helyzettel találkozzon a megfelelő oltások megléte után.

Amit később se akarsz neki megengedni, azt most se engedd meg, hiába cuki. Jó helyről hozd, minden oltása időben legyen meg, legyen féreghajtózva. Jó minőségű táppal vagy hússal etesd.

2014. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
A napi legalább egyszeri séta lenne az ideális.
2014. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Naponta háromszor séta, mi reggel visszük őket,amikor felkelünk, majd délután és este lefekvés előtt. és nagyot menj vele,ne csak elvégezze a dolgát, ha kicsi akkor is, ki kell hogy mozogják magukat rendesen. Szedd össze az ürülékét, ha hasmenése van is (nekem megy egy 30 és egy 40 kilós kutya után (gyerekkel ,terhesen) idegbajt kapok és midnenki más (aki szedi,akinek nincs kutyája), ha ezt a minimális dolgot nem teszik meg). Játék, simogatás és a szőrfésülés (élvezik,ha hozzá vannak szokva) Jó minőségű táp. Ha hozzászoktatod a járatokhoz és van rá kereted, hogy vegyél neki jegyet avgy bérletet, akkor sok helyre viheted magaddal. Kiskutya lesz ne vedd fel állandóan, ha jön egy nagy kutya. attól lesznek idióták.

Hű hirtelen ennyi, remélem segítettem :)

2014. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm!! :)
2014. márc. 9. 12:29
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

6!

A kérdező nem írta, hogy lakásban lesz a kutyus! Ha kertben, akkor bőven elég a napi 1 séta!

2014. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
azt se írta, hogy kertben. én meg leírtam, hogy szerintem mi helyes, de az tény, ha kertben lesz nem kell ennyiszer, de akkor is minimum egyszer.
2014. márc. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
ja kommentre kezdtem válaszolni, csak kicsit elkalandoztam :) "milyen időközönként vigyem sétálni?": ebből arra következtettem egyből.
2014. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!