Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2 hónapos amstaffom,1...

Van egy 2 hónapos amstaffom,1 napja van nálam, az estét elég rosszul viselte ugatott egész este, kint is ha nincs valaki mellette egy 1 óra után vonyÍt ugat, Az estét kazánházba kutyakosárba tölti. Hogy lehetne minél hamarabb megszoktatni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Vedd magad mellé, hiszen babakutya még. Nem rakjuk ki a kertbe, hiszen most fog hozzád szokni. Vagy keress neki megfelelő gazdát......
2014. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Bocsánat, egy két hónapos kutyust már teljesen nyugodtan lehet arra szoktatni, hogy egyedül alszik, bár én sem a megérkezése estéjén kezdeném el. Én speciel egy frissen levett pólómat áldoztam be, és azt raktam bele az ágyába a kutyámnak, és azt is nagyon hamar megtanulta, hogy ha este oda szépen lefekszik, akkor jutalmat kap.
2014. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

1 napja van nála...eddig ott voltak a tesók,meg a mama...Baromira nem kellene egyedül lennie...Úgy lehetne kezelni a dolgot,hogy nem hagyod egyedül,különben esély van egy szorongós,félős kutyára...


Minek neked kutya,főleg amstaff,ha ennyire nem vagy tisztában az alapvető dolgokkal?

2014. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Kazánházban gázmérgezést kaphat! Még egy napja van nálad és már kirakod?!?!


Gondolom most lett elszakítva az alomtól: persze, hogy sír meg minden baja van!

Ülj le és olvass el 1-2 cikket, könyvet, hogy hogyan kéne neki kezdeni ennek, különben baromi nagy bajok lesznek itt.

A következő könyv nekem is meg van, hiába vagyok tapasztaltabb, nekem is és páromnak is sokat segített!

[link]

2014. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
én egy hete hoztam el a holnap 10 hetes kis máltaimat..ott alszik az ágyam mellett az ágyába..az elsö éjszaka elég borzasztó volt..körülbelül négyszer keltfel és sirt..ilyenkor lelógattam a kezem és elkezdtem simogatni, amitöl megnyugodott, és visszaaludt..egy hét telt el, és odaáig eljutottunk, hogy mostmár csak egyszer kel fel éjszaka, de akkoris azért mert unatkozik :) amikor lelogatom a kezem akkor elkezd vele játszani...ö akkor a hisztisebb amikor lefekszünk, minden elcsendesedik, és rájön ,hogy aludnia kell..akkor kb v 10 percig sirdogál :)
2014. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
sztem nem ó ötlet kizárni egy ilyen kis babát..föleg az elsö éjszaka, amikor még keresi az anyukáját és a tesokat..mostmár te vagy a mamája, és hozzád fog menni, ha fél, ha szüksége van rád..elöször meg kell szoknia és ismernie uj helyét.
2014. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Az első pár éjszaka érdemes lenne bent tartani, pl. hálószoba. Ha utána nem fog veled aludni, akkor meg a helyére kell szoktatni, és ott altatni.

Mondjuk nap közben nem értem miért nincs mellettetek. Ez a legaranyosabb időszak, miért maradtok le róla?

2014. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy,hogy nem zárod ki.Majd ha megszokja az új helyét,meg azt,hogy nincs vele az anyja meg a tesói,lehet kirakni.
2014. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem "kicsukom" hanem ha jó idő van kirakom felügyelettel, és szokta is élvezni, ezt az ágy mellettit kiprobálom estére egy dobozban vele.
2014. márc. 10. 14:02
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem értem miért lett mindenki (egy kivétellel) lepontozva kicsit...

Na mindegy, azért írd meg a fejleményeket majd!

2014. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!