Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az Aldi...

Mi a véleményetek az Aldi Romeo tápról?

Figyelt kérdés

Szeretik a kutyák?

Jobb mint a Butchers?

Köszi a válaszokat!



2014. márc. 9. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam,hogy olcsóbb kategóriában az aldis rómeo elég jó.Sosem etettem vele,csak hallottam.


Próbáld ki a BARF módszert,elég gazdaságos és sokkal jobb a tápoknál.

2014. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az egészségesen tartott kutya nem válogat a tápok között, hogy szereti, vagy sem.Megeszi, amit eléje tesznek.

Az emberek általában a saját kutyájuknál úgy döntik el, melyik táp a jobb. hogy megfigyelik, melyiktől lesz a kutya szép, egészséges, aktív.

2014. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem vele etetni, egyelőre csak annyit tudok, hogy nagyon szívesen eszik.

(Egy ideje húskonzervet kevertem a táp mellé, ha nem kaptak húst, 1-2 percig vártak és csak aztán ettek. Ennek nekiestek azonnal.)

2014. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

kb a két táp egy szinte mozog ha jól olvastam ki anno a számokat, a Butchersben 10%-al több a husi...azt hiszem (romeoban 20, Butchersben 30). De hasonlítsd össze a két címkét, és kész:)


nálunk imádják:)

2014. márc. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Már vettem egy 3 kilós zsákot,de először ezt a maradék Butcher's-t keverem a PetBistro-val,és csak utána adom nekik ezt. Kiváncsi leszek. :-)

Jöhetnek még válszok.

2014. márc. 10. 14:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem 20% hús van benne!!!20% baromfi van ráírva ami nem azt jelenti, hogy csak hús...hanem toll, karom, csőr, egyéb melléktermékek.Szóval annyira nem jó, olyan mint a többi gabonás táp.Vegyél neki inkább csirkefarhátat+szívet na azon van hús.
2014. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Amúgy hétfőn és kedden csak fél adag tápot és nyers husit kapnak a cicámmal közösen és pénteken konzervet.

Jöhetnek még válaszok!

2014. márc. 10. 15:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Valóban nem 20% a hús. Gabona, hús és állati melléktermékek - és ebből min 20% a baromfi. A Butcher's ugyan ez, csak 30%-kal, viszont 500 Ft/kg, míg a Romeo 300 valamennyi. 500-ért viszont már Brit Premiumot lehet venni, aminek a tényleges hústartalma 40%. Tehát ezért az árért a Butcher's nem éri meg.
2014. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na,szereti ezt a Romeot,csak kiprobáltam adtam neki néhány szemet,és ízlett neki.
2014. márc. 10. 19:34
 10/11 A kérdező kommentje:
A britet próbáltuk,de nem jött be,pedig reméltem,mert akkor nem kéne tápokat keresgélnem. :( Ezt csinálom már néhány hete,de a Butcher's volt a legjobb,viszont az tele van színezékkel. De ha a Romeo bejön maradok ennél.
2014. márc. 10. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!