Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ilyen hirdetések miért...

Az ilyen hirdetések miért legálisak?

Figyelt kérdés

ALMOKAT is vásárol, egyértelműen szaporító. Miért engedélyezik az ilyeneket?


[link]



2014. márc. 9. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem szaporito hanem kereskedő.Nálunk Ausztriaban sok magyar fogalkozik ezzel.Össze vásárolja magyarba és eladja nálunk 10×es áron
2014. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
ők kereskedők, akik fajtatiszta kutyákat visznek ki és adnak el nagy mennyiségben kamionnal. Nem tudom milyen körülmények között tartják őket, mert ez is eltérő, van olyan, akik nagyon rossz, de vannak, akik minőségi körülmények között viszik ki. Csak akkor lehetne ezzel komolyabban foglalkozni, ha bizonyítékod van rá, hogy állat kinzásnak minősül a tartásuk.
2014. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem inkább kereskedő, mint írja is. Hogy tisztességes-e azt nem tudom.

Szerintem ha szaporító lenne, akkor nem teljes almokat vásárolna, hanem csak 2 kutyát. És ő hozna létre almokat.


Amúgy azért legális, mert nem figyeli senki ezeket az oldalakat. Szerinted a szaporítók miért hirdethetnek?

2014. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Azért legális, mert van rá engedélyük. És ha van rá engedélyük, akkor valószínű adóznak is utána, és a NAV, NÉBIH ellenőrzi is őket. Hatósági állatorvosi engedéllyel utaztatják a kutyákat, a célállomáson meg hasonló hatóság fogadja őket.
2014. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert ha nem engedélyezed az egy rohadt erős diktatúra jele lenne. De jelenleg demokráciia van szólás szabadsággal, amikor szabadon hirdethetsz arra kitalált oldalakon.
2014. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez a honlap is valahogy igy müködik. Bár ez amerikai.

2014. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tényleg azt gondoltam, hogy szaporító.
2014. márc. 9. 19:50
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
És ha szaporító lenne? Mindenki annyi kutyát vesz, amennyit akar.
2014. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8as! Akkor nem, ha szaporítani akarja és nem megfelelően tartja őket.
2014. márc. 10. 08:04
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Annak, hogy hogyan tartja őket, semmi köze ahhoz, hogy hány kutyát vesz. Szaprítani is legális, sajnos.
2014. márc. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!