Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Biztonságos ez az oldal?

Biztonságos ez az oldal?

Figyelt kérdés
Kiskutyát szeretnék, és tudom, hogy a hirdetős oldalak veszélyesek. De találtam egy ebadta.hu nevű oldalt. Ez is veszélyes lenne? Itt is csak szaporítók hirdetnek? Hogy küszöböljem ki őket?

2014. márc. 9. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ne hirdetést keress, hanem kennelt a google-lel.
2014. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szilvi & Argos ***** válasza:
85%
Csatlakozom akumihoz: google --> x fajta tenyésztő, kennel
2014. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ott is zömmel szaporítók vannak.


A legjobb módszer,ha a kiválaszott fajtát beírod a google-ba és utána írod,hogy tenyésztő,vagy kennel.

Pl. bernáthegyi kennel/tenyésztő


Legjobban onnan ismered fel,hogy nem fogsz találni összeget,hogy mennyibe kerül a kutya,ezt majd a kapcsolatfelvétel után tudod meg,amennyiben érdeklődsz a tenyésztőnél.

Plusz nem tartogat zsákbamacskát,mindent elmondd neked a kutyákról.Ad törzskönyvet,szerződést,garanciát,8 hetes kor után viheted el a kölyköket, 2x oltva,4x féregtelenítve,és chippel.

2014. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Mindent leírtál, amire kíváncsi voltam!
2014. márc. 10. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!