Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann tenyészeteket...

Dobermann tenyészeteket tudtok nekem mondani?

Figyelt kérdés
A legjobb lenne olyan, ahol vágják is a fülüket-farkukat.

2014. márc. 10. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Mo-n olyan TENYÉSZTŐT nem fogsz találni, aki vágott fülű kölyköt fog neked eladni, max úgy, ha ő viszi külföldre, de abban nem vagyok biztos, manapság kérhetsz-e így kölyköt.

Én utánakérdeznék a tenyésztőnél, van-e egyáltalán nála vágott farkú kölyök és ha igen, mit gondol a kupírozásról.

Én is nagyon szerettem volna, ha az enyémnek nem marad meg a füle, de a törvény az törvény, a kutya jellemre meg nem változik így se-úgy se, úgyhogy megbarátkoztam a lifegős, kifordulós füllel.

2014. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Imola Ágnes ***** válasza:
77%
Bár nem Magyarország, de gyönyörű kutyái vannak, kiegyensúlyozottak, egésségesek: [link]
2014. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Imola Ágnes ***** válasza:
79%
Bocs, ezt akartam linkelni: [link]
2014. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Adryenn13 ***** válasza:
84%
Én a De la Scytha Kennelt tudom ajánlani, gyönyörű kiskutyáik vannak, Jó genetikával rendelkező, eredményes szülők mind kiállításban, mind pedig munkában. Ha gondolod írj nekem ismerem a tenyészetet.
2014. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a King of Darkness kennel kutyái tetszenek. Azt nem tudom, hogy vágatnak-e.
2014. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is a king of darkness kennel tetszik a legjobban.
2014. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekünk is a De la Scytha kennelből van kutyánk, 1 éves, előtte többször látogattuk a tenyésztőt, kiegyensulyozottak, gyönyörűek a kutyáik. Mi elsősorban hobby sportra szerettünk volna kölyköt, a tenyésztő csaj, nagyon kedves volt, segitett a választásban, és nagyon elégedettek vagyunk a kölyökkel. Bármi kérdésünk van, mindenben segit. Amikor kennelt kerestünk, akkor ők, és a Tahi réme kennel jöttek számitásba.
2014. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a Von Pressilla kennel kutyái tetszenek,valószínű pár év múlva innen veszek kutyát ha még működni fog a kennel.

De a De la Scyta kennel kutyái is nagyon szépek!

Fülvágásról valóban a tenyésztőnél érdeklődj.Ha az adott tenyésztő nem is csináltatja meg akkor lehet tud ajánlani másik tenyésztőt.

2014. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Náluk fogok próbálkozni. :) Mentek a zöld kezek :)
2014. márc. 11. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!