Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hetes kiskutyat mikor kell...

5 hetes kiskutyat mikor kell oltatni, feregteleniteni?

Figyelt kérdés
Es mikor viheto ki az utcara, parkba? Addig, hogy oldjuk meg a pisi-kakit, vagy levihetem mar most?
2014. márc. 10. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
5 hetesen az anyja mellett a helye! És nem, nem viheted sehova, takaríts addig míg megkapja az oltásait! Nem tudom mi van ebben a hónapban de csak ömlenek ide az idióták ilyen kérdésekkel... TÖVÉNYTELENÜL VAN NÁLAD, további felvilágosítést az ÁLLATORVOSTÓL kérj!!!
2014. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Honnan szerezted azt az öthetes kiskutyát?
2014. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne vidd le,nagy az esélye a fertőzésnek.Sőt akár a ruhádon,cipődön is beviheted a fertőzést.6 hetesen kell kapnia az első oltást,de hívd fel az állatorvost.
2014. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

-féregteleníteni már most lehet

-oltani 6 hetes korban elsőnek, utána 8,10,12 hetesen is

-utcára pedig majd 11-13 hetes kora körül mehet amikor már kapott oltásokat!!!!!


De amúgy meg 8 hetes koráig anyja mellett a helye, törvényben benne van!!

2014. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát ha idióta vagyok, mert befogadtam az elárvult kiskutyát, akinek az anyja elpusztult... akkor elnézést kérek, nem tudtam, hogy ez ekkora gond. De talán nálunk jobb helyen van, mint a sintértelepen volt.

A tanácsokat viszont köszönöm, holnap keresek egy állatorvost.

2014. márc. 10. 19:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Aha, persze. Mindenkinek "bedobták a kertbe", meg a "sintértelepről lett mentve", milyen érdekes... Remélem azért nem sokat fizettetek érte.
2014. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát ki mit hisz, nos nem áll módomban felülírni. Bár én jóhiszeműen magamhoz vettem, a kérdéseket meg azért tettem fel, mert sajnos nem sok tapasztalatom van kutyákkal, és erről a kicsiről is barátnőm mesélt, aki sétáltatni és etetni jár ki a helyi telepre. Nekem meg megesett a szívem rajta. Bár szarul esik, hogy ilyet kap az ember, amikor segíteni akar, de hát változtatni nem tudok rajta sajnos. :(

Olvasgatva itt a kérdéseket, mondjuk nem is csodálkozom, hogy néhányan szkeptikusak, amilyen minősíthetetlen a stílus.

2014. márc. 10. 19:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha már befogadtad, fel kellett volna hívnod egy orvost, hogy mit csinálj, bár valószínűleg azt mondta volna, hogy vidd be hozzá, hogy megvizsgálja. Most ne vidd még sehova, az orvoshoz is majd dobozban, bebugyolálva vidd el, nehogy baja legyen. Ő majd mindenről tájékoztat, de azokat fogja elmondani, mint aki itt felsorolta a kötelező oltásokat.
2014. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy adnának ki ilyen hozzá nem értő embernek 5 hetes kutyát? Ennyire még a sintér sem elvetemült, ne kamuzz.
2014. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Megtortent az allatorvossal valo kozultacio, holnap kijon es megnezi a kutymot.

En probaltam kulturaltan es normalisan, hat nem. Jo, ha neked igy jobb 250 ezer forintert vettem, nemet dog es csivava keverek. Dogivava neven arultak mint uj kulonleges fajta. Aztan elhoztam hamarabb, mert a hapi szerint elvihetok, mert nem szoptak mar. ;)

2014. márc. 11. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!