Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Liszt Ferenc repülőtérre be...

A Liszt Ferenc repülőtérre be lehet menni kutyával?

Figyelt kérdés
A barátnőm munka miatt elutazott két hétre. Arra gondoltam, hogy mikor megyek ki érte, meglepem, és viszem a kutyánkat is. Mondjuk várhatjuk az épületen kívül is, csak akkor nem látom a táblát az érkező gépekről.
2014. márc. 10. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Be lehet ha jól tudom igen, de szájkosarat vigyél, azért szólhatnak ha nincs rajta, de csak akkor tedd rá ha szólnak érte amúgy fölös
2014. márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
Szerintem is be lehet vinni, hiszen az utazó kutyák is ott járnak ki-be :) De indulás előtt kérdezd meg telefonon a repteret
2014. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor ketten megyünk. Igaz, szájkosarunk nincs, de nem hiszem, hogy gond lenne. Egy 9 kilós szálkás szőrű tacsi keverékről van szó.
2014. márc. 10. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Be lehet vinni, mi már fogadtunk úgy vendéget.
2014. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Baromi nagy gond, hogy nincs szájkosár. Simán kizavarhatnak.
2014. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ismerősömék már voltak ott kutyával, senki se szólt rájuk még a szájkosár se kellett. Mesélte, hogy más kutyákkal is találkoztak bent.
2014. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:
73%
Az az a hely, ahol senki nem kéri a szájkosarat. Az utazó kutyákon sincs szájkosár.
2014. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Ha esetleg valakit érdekel, megjött a barátnőm, voltunk kint a kutyival, be is mentünk szájkosár nélkül és senki nem szólt érte egy szót sem.

2014. márc. 25. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!