Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nincs penzem royal caninra...

Ha nincs penzem royal caninra ne tartsak kutyat?

Figyelt kérdés
mar lassan ott tartunk hogy aki nem premium tappal eteti a kutyajat,annak inkabb ne is legyen....hat nekem a kutyaim pedigreet esznek es hazikosztot. ( kolbaszt szoktam nekik adni,szalamikat, meg ilyen husos-csontos dolgokat....miert kellene a szuperpremium??? egeszsegesek energikusak eletvidamak...ja es most azzal fognak jonni egyesek ha nincs penzem draga tapra akkor mibol fizetnem az allatorvost stb...hat elmondom ha surgos lenne azt a fold alol is elokeritenem !! es megoldanam a helyzetet az 10000%....az altalanos allapotfelmerese a kutynak ingyenes, oltasokat rendeztem...menhelyrol valok imadok oket csak eppen nem kostoltak meg eukanubat orijebt acanat stb....bunos vagyok?
2014. márc. 10. 22:19
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
79%

Végülis az emberek is elélnek teszkós vislin meg párizsin, csak épp az öregkoruknak búcsút mondhatnak.


Amúgy nyers etetéssel egészséges lenne a kutya, és még a pedigrénél is olcsóbb. Plusz a jó minőségű táp is olcsóbb a pedigrénél és társainál, mert sokkal, de sokkal kevesebbet kell belőle adni.

2014. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
56%

Én se prémium táppal etetem őket.

Kövezzetek meg. Szeretem a kutyáimat és ennyi.

De nem vagyok milliomos. Ez van :(

2014. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
39%
Fűszeres kolbász meg szalámi az nem ajánlott. Egyébként is a kész tápok szerintem átverés (mert emberi fogyasztásra alkalmatlan és hulladék anyagokból készítik) és kényelmi okból van, mert sokan rühellik a főzőcskézést és az utánajárást. Nekünk két vizslánk volt egymás után, mindkettő allergiás lett a kutyatápra (hasmenés és hasonlók), legfeljebb azért ették mert mást nem kaptak. Legjobban az emberi főtt kaját kedvelték, hiszen az a jó, amit a gazda eszik.
2014. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 sippara ***** válasza:
71%

Azt magyarázd meg nekem, hogy hogy van az, hogy a pedigreet megengedheted magadnak, de a Britet nem, amikor előbbi utóbbi másfélszeresébe kerül étkezésenként?


Egyébként pedig igen, büszkén vállalom, szerintem annak, aki nem képes neki megfelelő, egészséges táplálékon felnevelni és tartani a kutyáját (vagy a gyerekét), annak ne legyen. Erről szól a FELELŐSSÉG, hogy nem a saját önös érdekeimet nézem, hanem azét, akiért felelősséget vállaltam. Márpedig ebben az esetben a normális táplálás, mozgatás és ellátás a MINIMUM. A nyer is olcsóbb, mint a pedigree, csak meló van vele.

2014. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
öregkor haha :D az egyik màr 7 éves ezzel a koszttal ;) de még mindig egesznap futkarozik " vén" fejjel...fuszereset nem adok nekik tudom hogy nemjo a gyomruknak...jokis hazikolbasz azt imadjak, mellé hentesnel veszek ilyen olcso csontos disznohust es azt fozomm ki...szerintem sokkaljobb ez mint a premium muanyag kajak.....
2014. márc. 10. 22:37
 6/42 sippara ***** válasza:
100%
Egy hét éves kutya épp, hogy középkorú...
2014. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Bár tudnám, mit akarsz valójában megtudni...
2014. márc. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
hat az mar inkabb az oregkor kezdete...a kozepkoru sztem 4-6 ig....
2014. márc. 10. 22:44
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Felnőni felnőttél, de hogy a hatvanat megéred-e..? És a kutyád veséi, mája, szíve milyen állapotban lehet..?
2014. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
imadom a kutyaimat mindketto menhelyrol van es erdekes modon imadjak a hazikosztot...allatorvos is epp 2 hete dicserte a 7 evest higy milyen aktv meg...
2014. márc. 10. 22:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!