Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen minőségű táp a willowy,...

Wii kérdése:

Milyen minőségű táp a willowy, és egy 20-22 kg-os 4 éves kutyának mennyit kell adni egy nap?

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Willowy Gold Super Premiumot használok egy puppyt és egy intensive large breedet. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Spanyol gyártmány, jó minőségű alapanyagokkal és vitamin értékekkel. A zsákra rá van írva, de a kutyusod annyi mint most az én 4 hónaposam súlyra szóval kb 1,5 hónapig kibírja a zsák szerintem, de a táp oldalára rá van írva mennyit kell adni belőle.
2014. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gerasz88 válasza:
én ajánlom a josera familit napi 1x
2014. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szidják sokan.Fénytelen szőr sok kaki az udvaron...nem emésztik meg rendesen mert tele van gabonával...
2014. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hamár spanyol táp, akkor a Canun-t ajánlom neked. Én ismerőstől veszem, éd nagyon elégedett vagyok vele. Kevés melléktermék, ami nem elviselhetetlenül büdös, szép szőr, fogak.

És itt jegyezném meg, hogy ezelőtt nem volt még táp, amitől nem eregetett volna az orrunk alá. (Korábban Orijent etettünk, és nem lehetett megmaradni a lakásban). A canun-tól soha ... Arról nem beszélve, hogy az ár-érték arány is elég jó. [link] Mi a zöldet vesszük...

2014. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!