Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit vagy happy dog 4 hónapos...

Brit vagy happy dog 4 hónapos Bernipásztornak?

Figyelt kérdés
Lassan elfogy a Happy dogja és láttam hasonló árban Britet nagytestű kölyök kutyáknak. Semmi gondunk a Happy doggal de hasonló árban van jobb akkor inkább azt vesszük. Mit gondoltok?
2014. márc. 11. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne "jobb" a Brit? Mert mások azt mondják?

Ha úgy látod, a kutyád jól van, megfelelő minden tekintetben, akkor csak azért, mert éppen egy bizonyos táp most a divat, nem kell váltani. Megpróbálhatod amúgy nyugodtan a váltást. Legalább 1 hónap kell, hogy meglásd, megfelel-e nektek az új, vagy sem.

2014. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Brit Prémium Large táppal etetek. Kölyök táppal kezdtünk, már két éves, és még mindig ezt kapja, nem is áll szándékomban változtatni. Azért választottam ezt, mert az összetevők között nem a gabona áll első helyen, elég magas a csirkehús tartalma, és nem húsipari melléktermék található benne. Nekünk bevált, a kutya az állatorvos szerint is csupa izom, jó kondiban van. A végtermék teljesen rendben van, sötét, szilárd, és jóval kevesebb, mint annál a tápnál, amivel először próbálkoztunk. Javaslom, hogy hasonlítsd össze az összetevőket és az árat a két táp esetében, valamint, hogy mekkora a javasolt adagolás egy napra. Ha váltanál, fokozatosan vezesd be egy hét alatt az új tápot egyre növekvő arányban, én a régi tápról Britre váltásnál és a kölyökről felnőttre váltásnál is ezt tettem. Szerintem a Brit ár-érték aránya az egyik legjobb, én csak ajánlani tudom, és ha már a divatnál tartunk, a Happy Dog sokkal divatosabb és jobban reklámozott, mint a Brit.
2014. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már váltottam a Britre. Nekem is szimpatikusabb mint a Happy dog... Remélem hosszútávon a kutyámnak is az lesz! Valóban olcsóbb mint a H.D.
2014. márc. 18. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!