Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyánkkal ha...

Mit csináljak a kutyánkkal ha elutazunk, és olyan helyre megyünk ahova nem lehet kutyát vinni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 06:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra az időre bízd rá a kutyát egy itthonmaradó rokonodra, barátodra, add kutyapanzióba vagy vigyázzon rá a tenyésztője. Végső esetben ne utazz el!
2014. márc. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kutyapanziók egyébként milyenek? A család minden tagja utazna, én szívesen maradnék, de mivel gyerek vagyok 1-2 hétre nem hiszem hogy egyedül hagynának
2014. márc. 12. 06:32
 3/8 anonim ***** válasza:
kutyapanzióból van sokféle. Ahol én rendszeresen megfordulok, ott választhatsz, hogy kint legyen, vagy szobában. Napközben füves páyára kiviszik futkározni, ha kutyakompatíbilis, akkor játszani is más kutyákkal. Kérésre sétáltatják is. Azzal és úgy etetik, ahogy kéred, szóval egyetlen követelmény, hogy ne valami vérengző fenevad legyen.
2014. márc. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egy amerikai bulldoggal vállalnák? betanított, jár kutyaiskolába családszerető és eddig nem volt vele semmi probléma,sőt van egy magyar vizsla kutyánk is,vele nagyon jól ki jönnek, de más kutyákkal nem tudom, olyan nem igazán fordult még elő
2014. márc. 12. 07:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a kedvencük a harcias fajta, de vannak bent pitbullok is, szóval ha tényleg szocializált, nagy esélyed van rá. Népligetben vannak, vidd el a kutyát, megmondják, miket tudnak, mennyibe kerül.
2014. márc. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben,és köszönöm :)
2014. márc. 12. 07:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt írtad gyerek vagy még. Akkor a kutya elhelyezése elsősorban a szüleid felelőssége, te max segíthetsz nekik ötletelni. Mielőtt!!! kutya kerül a családhoz meg szoktak kérdezni rokonokat vagy szomszédokat, kollegákat hogy vállalják-e majd a jövőben a nyaralásos időszakot. Elég nagy baj, hogy ez utolag jut a szüleid eszébe.

Kérdezzétek meg a szomszédokat, hogy átvinnék-e magukhoz vagy a kutya maradna a lakásban és átjárnának-e hozzá. A panzió is egy jó megoldás, de elég drága helyek is vannak, jól körül kell nézni. Általában mindig akad egy távolabbi rokon, barát vagy tenyésztő, aki elvállalja.

2014. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A szüleim döntése lenne, de megegyeztünk hogy akkor lehet saját kutyám ha ezeket megoldom, és ezért magamnak kell ezt is elintéznem
2014. márc. 12. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!