Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám a kutyámat felhizl...

Hogy tudnám a kutyámat felhizlalni?

Figyelt kérdés
van egy 1 éves szuka német juhászkutyám aki kb 30 kiló de látszatra nem mondom hogy sovány de lehetne nagyobb is. premiere high 5 el etetek (400g naponta) de nem szeretnék tápot váltani mert a kutya szőre szép , kevés a széklete. Reggeli és esti etetés közé szurnék be valamit pluszba hogy hízzon kicsit. ne savazatok nem akarok belőle egészségtelen kövér kutyát csinálni , de pár kilót még elbírna. Sokat mozgatom lehet hogy ez is egy ok kicsit visszaveszek ebből is. Köszönöm a segítséget!
2014. márc. 12. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyers etetés segíthet! BARF -keress rá a neten!
2014. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Féreghajtás megtörtént ~3-4 havonta?
2014. márc. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Adj neki 2csirkefahátat vagy egy kacsát nyersen ebédre és kész.


Amúgy ha az utolsó bordája könnyen tapintható akkor jól néz ki. Engem a kiállítási kondíciótól a hideg ráz :D de ez ízlés kérdése

2014. márc. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rizs, tészta, háztartási keksz. Ha a táptól szép a kutya, akkor ne váltsatok, de én extra adag szénhidráttal szoktam "hizlalni", ill. kinti kutyának télen kiegészítőként adni.
2014. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!