Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Marhabőr csontot rághat a 6...

Gabica880708 kérdése:

Marhabőr csontot rághat a 6 hetes yorkim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 hetes mini yorkim van! Most nőnek a tejfogai! Marhabőr csontot rágcsálhat vagy inkább puhább dolgot? Köszönöm szépen a segítséget előre is!
2014. márc. 13. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mini yorki fajta nincs...6 hetesen meg még az anyjánál kéne legyen...marhabőr csontot meg ne rágcsáljon
2014. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Mit keres nálad 6 hetesen? Csak mert amúgy mellékesen a TÖRVÉNY mondja ki hogy 8 hetes kor előtt nem lehet elhozni...


Amúgy erre a préselt csontra gondolsz? Mert azt ne adj neki, inkább nyersen adj neki egy kis cupákot, sokkal jobb és olcsóbb is.

2014. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
vagy csirke nyakat nyersen, az is nagyon jó
2014. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sippara ***** válasza:
100%
A hat hetes keverékedet szerintem vidd vissza a szaporítójához, ugyanis törvény KÖTELEZI rá az utolsó undorító mocskos szar szemétládáját, hogy még két hétig együtt tartsa az anyjával.
2014. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy tesz rá,amíg van tudatlan vevő,akit ilyen könnyű becsapni.
2014. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most félretéve a kutya korát és nem létező fajtáját, én azt mondanám NE. Adj neki természetes alapú, de könnyen emészthető, kis darabokban téphető, nyálra puhuló rágnivalót. Pl. bikacsök. (Talán malacorr is mehetne már.)

A marhabőrrel az a baj, hogy a kiskutyák nehezen emésztik, de még egy növendék kutyának is okozhat dugulást, ráadásul egy-két kivétellel én nem nagyon láttam olyan préselt csontot, amiből nem lehet egyszerre nagyobb darabokat betermelni (kivéve a premiere márkájú fonott csont pl).

Puha plüss meg gondolom amúgy is van neki betéve, vagy egy zokni, amit csomóra kötsz.

2014. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat hetes?Mini? Ez már igy gáz.Aki oda adta az meg egy hulye.Az a 2 hét még nagyon kellene neki az anyja mellett.A kérdésedre válaszolva ,szerintem ne adj neki ilyesmit rágcsálni add neki a tápot amit kapott,áztatva ,ha kapott egyáltalán szegény és nem csak szopizott még.Inkább adj neki kutya játékot rágcsálni.Elég stressz neki a korai elválasztás,nem kell még össze-vissza etetni mindennel.Hasmenése lehet töle.Szerintem nézesd meg állatorvossal is mielöbb,gondolom férehajtot sem kapott és minden védettsége megszunik ha elválasztják az anyjátol,oltasd be és kérj tanácsot az állatorvostol mivel és hogyan etesd.
2014. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!