Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lenyelt kb 20 perce...

A kutyám lenyelt kb 20 perce egy kisebb méretű zacskót. Mikor láttam, hogy elindul a zacskó felé én is rohantam, de már a szájába vette és mire szétfeszítettem a száját már hallottam hogy nyel és a zacskó sehol. Meg lehet valahogy hányatni a kutyát?

Figyelt kérdés

5 hónapos kölyök kutyáról van szó, korábban lenyelt már egy zoknit,amit másnap kikakált. A tegnap egy rongyot nyelt le, azt észre sem vettük csak amikor éjjel kihányta... viszont most a zacskótól nagyon beijedtem és csak holnap délután tudom leghamarabb dokihoz vinni. Mit lehet tenni, hogy az minél előbb kijöjjön? Elől vagy hátul, mindegy, csak jöjjön ki!

Vacsorát még nem kapott, adjak neki enni?



2014. márc. 13. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom... Első körben tanítsd meg a NEM! parancsra, mert ez nem normális hogy a kutyád ilyen szinte lesz_rja ha rászólsz. Aztán ha majd a nagyi gombostű készletét nyeli le, akkor mit fog csinálni?


Mekkora kutyáról van szó? Az egész zacskót lenyelte? Mert az úgy elég veszélyes. Nagyon figyelj rá, hogy nem lesz-e rosszul, de reméljük holnapig kibírja.

2014. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy enyhén sós vizet kell vele itatni (nem sokat és lassan!) és attól hányni fog. De ez nem 100%, plusz nem ártana jobban odafigyelni rá, mert az nem normális dolog, hogy ilyeneket eszik meg és nagyon veszélyes is.
2014. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egy kisebb méretű zacsi volt, rágás nélkül le tudta nyelni.

Tanulni gyorsan tanul, nincs ezzel gond, viszont erről nem tudom leszoktatni még. Eddig amit akartam azt megtanulta, leszámítva ezt, hogy mindent tápláléknak nézzen! Tudom, hogy az én hibám, hogy erről még nem szokott le. Esetleg tippek, hogy hogyan szoktassam le erről?

De most a legfontosabb, hogy megtudjam hányatni.Valakinek esetleg vannak tapasztalatai a sós vízzel való hánytatásról?

2014. márc. 13. 20:57
 4/7 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak azt elfelejtettem még megírni, hogy egy rottweilerről van szó, 5 hónapos, 19 kilós.
2014. márc. 13. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Hátul ki fog jönni...velünk is történt már ilyen.
2014. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Több mint 2 óra után már hiába hánytatod, az már nem fog kijönni, csak hátul. Figyelj nagyon rá amíg nem kerül orvoshoz, esetleg olajjal leöntheted a kajáját, de bízzunk benne hogy kijön majd magától. Ha rosszul lesz, nem tud üríteni, erőlködik akkor műteni kell.
2014. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Másnap kijött hátul. Kicsit nehezen, de kijött! :)
2014. márc. 17. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!