Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » El fogom vinni állatorvoshoz,...

El fogom vinni állatorvoshoz, de vki tapasztalt már ilyesmit, nagy lehet a baj?

Figyelt kérdés
A kutyámnak látszatra semmi baja, viszont eddig sokat ivottmost meg nem iszik semmit,belenyal egyszer és otthagyja. Próbáltam minden vizet minden tányérba rakni és nem, emelett nem is pisil csak 1 cseppet. Pedigeddig sokat pisilt. Eni eszik rendesen, és anagydologgal sincs semmi gond, inkább lágyabb mintkeményebb, enni száraz tápot eszik kis konzervet kap rá. Ma már kínomban kimostam a táljáttettem új vizet és beletettem egy ilyen emberenek szánt sűrűbb madártej italt, na azt itta, de a sima vizet nem. Tudom hogy nem szaba ilyet adni, de jobb hogyha így legalább egy kis vízhez jut. Mi lehet a gond?
2014. márc. 14. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
A madártejjel csak ártasz, mert gondolom tehéntej van benne amitől meg hasmenést kap és még jobban kiszárad! Azonnal vidd orvoshoz, ha még nem tetted meg!
2014. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért elviheted orvoshoz, de ha mást nem tapasztalsz, szerintem nincs nagy baj. Nem szomjas, ha szomjas lenne, akkor inna.
2014. márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!