Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most vennék KÁJ kölyköt, aki...

Kriva75 kérdése:

Most vennék KÁJ kölyköt, aki ért a fajtához remélem tud tanácsot adni, melyik legyen?

Figyelt kérdés
Két kölyök van ami első látásra szerelem volt, az egyik nagyon közvetlen, odajött, dögönyözhető, a másik félénkebb, bement a helyére, elég bizalmatlan volt.8 hetes kölykökről van szó. Bár a félénkebb felé húz a szívem, nem tudom, hogy itthoni környezetemben a felnőtt korára változik-e vajon majd?
2014. márc. 15. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Mindig azt kell választani érdeklődőbb. De gondolom nem fajtatiszták ezért azt választod amelyiket akarod.
2014. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, ez attól is függ, hogy mire kell a kutya. Sajnos manapság már az összes fajtából igyekeznek házi kedvencet varázsolni, kiölni az ösztönt belőlük.. na de hagyjuk :/


Én azt választanám, amelyikhez a szívem húz. Mikor az én kutyámat kiválasztottam, ő is visszahúzódóbb volt, nem volt félénk, vagy ilyesmi, de nem is jött és ugrált körbe, hanem csak odajött, megszimatolt, aztán elvonult rágcsálni. A testvérei kicsit közvetlenebbek voltak, bár fajtájukból adódóan ők sem nyaltak körbe :) (rottweiler)

Én meg le se tudtam venni a szememet arról, amelyik elvonult rágcsálni, így őt választottam. A párom nem őt akarta, de mivel alapból nekem vettük, így a döntés az enyém volt. Mai napig nyomon követem a testvéreit, de egyikre se cserélném el :)

2014. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mekkora tapasztalatod van ezekkel a kutyákkal, vagy bármilyen dominánsabb fajtával. Ha kisujjadban van az egész, és esetleg komolyabban szeretnél kutyázni (itt gondolok valamilyen sportra) akkor az érdeklődőbbet. Ha "csak" házi kedvencnek, én inkább a nyugisabbat ajánlanám
2014. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!