Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A menhelyen van egy weimari...

A menhelyen van egy weimari vizsla kb.1 eves?

Figyelt kérdés

Es azok akie volt nem tanitotta meg szegenyt semmire meg mindig nem tud egyedul maradni anelkul hogy be piszkoljon stb.

Orokobe szeretnem fogadni es el kezdenem a tanitasat de lehetseges meg akkor is ha mar majdnem 1 eves?

Es tudom hogy nagyon nagy mozgasu kutyak ezert akkarom tudni hogy van eleg idom ra...

Szoval reggel 6-kor kelek meg etettem jatszunk 7-kor ki viszem 1 orara aztan el kell mennem iskolaba egesz delutan 3 oraig az iskolaba vagyok hazajovok megint egy ora setaltatas/labdazas/treining igy ki futja magat egy kicsit...

Tanulok az ugy 2h30 ora aztan pedig este legalabb 1h30-2h00 kint leszunk.Kiveve szerdan akkor 12h00-kor jovok haza igy egesz nap tudok vele foglalkozni na meg persze week-endeken egesz nap.

Szerintetek eleg lesz ez?

Ja es persze jonne velem futni.

De a szuleim is segitenenek a gondozasaban meg gondoltam el megyek egy weimari vizsla clubba ha talalok es kutya iskolaba.

Szoval a kerdes az hogy jo gazda tudnek lenni ennek a szegeny kutyusnak?(ki tudom elegiteni a mozgasat,van eleg

idom ra?)

Elore is koszonom es bocsi a hosszu magyarazasert de nagyon szeretnem orokbefogadni.


2014. márc. 15. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha a fenti tervet a valóságban éveken át képes vagy követni, és van időtök eljárni egy kutyaiskolába is rendszeresen, akkor ideális gazdája leszel az ebnek. És ezt értékelni fogja. :)
2014. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ez az időbeosztás.

Egy évesen még bőven fiatal, szóval az miatt ne aggódj, hogy "kifutottál az időből" a tanítását illetően.

2014. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban tudnál vele ennyit foglalkozni, akkor örökbe fogadhatod, de mindenképp keress fel egy jó kutyaiskolát, ahol tudnak neked segíteni a nevelésében, hiszen már egy egy éves kutyáról van szó, akinél gondolom kimaradt minden, a szocializáció és minden más nevelés, stb. Valamit gondold át és beszéld meg a szüleiddel, hogy 12-15 (kb. eddig élnek) éven keresztül tudják-e fizetni a kajáját, esetleges orvosi költségeit, stb... Valamint azt is gondold át, hogy te hol leszel 10 év múlva, ha esetleg továbbtanulsz más városban mi lesz a kutyával, stb. Nagy felelősség kutyát tartani, mert nem egy hétre szólnak.
2014. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

En kepesnek erzem magam hogy ezt tobb evig is csinaljam es az iskola mar meg van el van fogdva (itt belgiumba) a Societe Royal Saint Hubertol egy kozosseg fele hogy ha pl egy tenyeszto vagy akkor ha el vagy fogadva ezektol az azt jelenti hogy nagyon jo kutyaid vannak.

A szuleimmel ma fogom meg beszelni mert eloszor egy dalmatat akkartam vasarolni mert mikor kicsi voltam az volt nekunk de gondoltam ugyis olyan sok elhagyott kutya van es pluszba a legtobb fajta hogy inkabb orokbefogadok 100-szor tobszor viszonyoza a szeretet mint egy vasarolt kutya.

2014. márc. 15. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!