Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak csemperagasztó...

Idiotgirl kérdése:

A kutyámnak csemperagasztó került a szájába, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kutyám szétszaggatta a csemperagasztó zsákját és sajnos a szájába is került és az orrára/orrába is. Amennyire tudtuk letisztogattuk. Ez pár napja történt de még mindig fehéres véres nyál folyik a nyelvén. Valaki tudna segíteni nagyon megköszönném.

2014. márc. 15. 20:12
 1/7 anonim válasza:
Állatorvos
2014. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja történt, és még fel se hívtad az állatorvost??? Felelősségteljes gazdi...
2014. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos.Ha én kutyám enne meg valami ilyesmit, akkor én gondolkodás nélkül az állatorvoshoz vinném.És ahogy az előző is írta, nagyon felelősségteljes gazdi vagy...
2014. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én értem és én vittel volna v szoltam volna orvosnak de szüleim úgy gondolták h felesleges... és jobban is van mint volt a kutya olyan mint régen játszik eszik iszik minden rendben csak ennyi h még néha előfordul ez a véres nyálképződés.. szal legfőképp nem én vagyok okolandó az állatorvos nem hívásában de én legalább megpróbáltam más módot h legalább itt kérek némi fejtágítást.. de azért egyet is értek a hozászólókkal, jogos
2014. márc. 15. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne magyarázkodj!! Tiéd a kutya? Te vagy felelős érte, Te nevezed magad a gazdájának? Akkor néma csönd és azonnal az orvoshoz. Micsoda felelőtlen viselkedés ez. Vidd el a kutyát az orvoshoz, és a rendelőből hívd fel a szüleidet, hogy ha nem akarják, hogy "lemosogasd" akkor vigyenek pénzt és fizessék ki. Amikor a családba kutya került a család összes tagja elfogadta, hogy felelősséggel tartoztok egy élőlényért. De elbeszélgetnék a szüleiddel, ha ennyire sz.rnak a kutyára, akkor miért engedték meg, hogy legyen, példamutatásból elégtelen, gyerek nevelésből szintén...Vér folyik a kutyád szájából, és te visszahúzódva próbálsz szép halkan tanácsokat kérni. Tudod te micsoda fájdalma lehet annak a kutyának? Hogy szenved, és sérült? Hát így állsz ki a kutyád mellett? Ő bezzeg az életét adná érted, ha megsérülnél vagy megtámadnának eléd ugrana. Gondolkodj el ezen, miközben a rendelőben ülsz....
2014. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
2 nap alatt már jól megkötött mindenhol. Vagy állatorvos, hogy valahogy megszabadítsa tőle, vagy lehet fugázni.
2014. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha nem sok, nem lesz baja, hacsak nem valami életképtelen hibrid műkutya.
2014. márc. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!