Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek? Lehet hogy...

Beonde kérdése:

Szerintetek? Lehet hogy oltári nagy hülyeség de.

Figyelt kérdés
Pénztárca vagy a kutyának vegyek valamit :) tudom sokan lefognak szólni hogy : "a kis plázacica, minek neki pénztárca ha ott van neki az az édi kutyusa" igen... nekik igazuk is van de.... mindedj elõre köszi a válaszokat :)
2014. márc. 15. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tessék? Ha szükséges a pénztárca, akkor az, ha csak úgy vennéd, de amúgy nem kell, akkor inkább a kutyának valami.. én tuti a kutyának vennék inkább valamit.
2014. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább nyelvtankönyvet vennék, mindenki jobban járna. Ez a mindedj egy kicsit fájt.
2014. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*mindegy

Amúgy meg az, amelyikre nagyobb szükség van.

2014. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a mindedjet nem úgy értettem hogy nekem mindegy. hanem hogy : inkáb hagyjuk ha a fontosabbat vegyem meg akkor természetesen a kutyának veszek valamit :) köszi a válaszokat
2014. márc. 15. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Magadtól nem tudod eldönteni?


Ha kell egy pénztárca,mert elszakadt vagy mittomén akkor vegyél azt.De ha nem, akkor felesleges venned.De ha amúgy meg a kutyának meg van mindene és nincs szüksége egy nyakörvre,pórázra,kajára stb.Akkor a kutyára sem kell jelen esetben költeni.


Arra költs pénzt amire szükséged van.Ha meg nem kell semmire,tedd félre.De végül is te pénzed arra költöd amire szeretnéd.

2014. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
2014. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

A "mindedj"-et még meg is magyarázod? :)


Nyelvtankönyvet vegyél.

2014. márc. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része,amit ūgymond a kutyának vesz,magãnak veszi,mert az ebzetnek semmi szüksėge rá.Szóval hacsak nem chipről,oltásról,bolha elleni készítményről,stb van szó,tehát valami olyasmiről,amire valóban szüksėge van a kutyának,akkor teljesen mindegy,hogyan döntesz.
2014. márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!