Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskolaban hogy zajlik az...

Kutyaiskolaban hogy zajlik az elso nap?

Figyelt kérdés

Ugy izgulunk:-)

A kutyam mas emberek es kutyak elott nem tud vislkedni, ram se hallgat olyankor.

Izgaga, hyperaktiv, felek, nagyon kinos helyzetbe hoz.


2014. márc. 15. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A forgatókönyv az iskolátol ès az oktatótol is függ, Nincs mitől fèlni. A suli erről (is) szól
2014. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 FIVESTAR ***** válasza:
0%

Elso nap?

Megkapjak a tankonyveket jobb esetben, bar nem biztos mert ugye ez Magyar orszag

Meg ismerkedik a baratokkal...stb.

2014. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azert valaki leirhatna a tapasztalatat...egyebkent nem Magyarorszagon elunk.

Kivancsi lennek, masok hogy eltek tul az elejen a sulit.

2014. márc. 15. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bementünk mindjárt öszeveszett két kutyával amiből verekedés is lett. Adtak folytós nyakörvet amivel jól meg kelett rángatni ha rossz volt. Nem mert senki közel jönni hozzánk a kutya miatt. Első nap húzott mint az Isten haragja , forgalódott, nem figyelt rám.
2014. márc. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

nálunk nagyon nagyon jó volt :)

Én már itthon is képeztem, szóval amikor elkezdtük az ovit,akkor ő már tudott ülni, feküdni, pacsit adni, meghalni, és hemperegni.

Mindenki odáig volt értünk.

Minden kutyával játszott.

Ő volt akkor is a legügyesebb a kutyák közül, és büszkén merem állítani,hogy ez ma is így van,pedig egyáltalán nem engedelmes fajta (husky)

Amikor engedelmest gyakorlunk a német juhászokat is lealázza. Helyben maradásnál vagy 150 méterre ott tudom hagyni, más gazdák meg vagy 20 lépésre, és távolról is tudom irányítani,hogy ül,fekszik, meg stb.

Az első napon találkozott olyan kutyákkal,akik a mai napig legjobb barátok neki, pedig azóta több,mint két év eltelt.

És, ami az első naptól fogva a kedvencem a kutyasulis napok után,hogy hazamegyünk, és a kutya csak fekszik, és alszik. Ez a legszebb látvány :P


Ne aggódj az első nap miatt, mindenki volt kezdő, senki kutyája se születik úgy,hogy rögtön tud mindent,és engedelmes. Valószínű, hogy nem lesztek egyedül ezzel a dologgal, és más kutyája is rakoncátlan lesz.

Szerintem élvezni fogjátok az egészet.

Ha meg azt szeretnéd,hogy ügyes legyen a kutya,akkor gyakorolj vele itthon is nagyon sokat,meg mindenhol.

2014. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a rehabra szoruló kutyámmal mentem, egy akkor másfél hónapja örökbefogadott kutyáktól, emberektől rettegő husky keverékkel. Balhézni sosem balhézott, azzal nem volt gond, csak szökött egyfolytában séta közben. Sajnos a suli nem tudott segíteni a probléma megoldásában, de mégis pozitívan gondolok vissza rá, mert én is sok mindent tanultam, és a kutya is rengeteget oldódott, elkezdték érdekelni a kutyák, új emberek, szépen kinyílt. Mi sokat beszélgettünk első órán meg egyébként is 1-1 feladat között, jó volt a hangulat. Nyugi, ne izgulj, majd írd meg, milyen volt!
2014. márc. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
Amikor én kezdtem járni és ahova jártam az olyan volt mintha a Német hadseregben lettem volna. Leizzadtam az első pár alkalommal.
2014. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!