Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok most hogy...

A ti kutyátok most hogy viselkedik?

Figyelt kérdés
Az enyém tegnap óta nagyon fél. Gondoltam hogy ettől a szeles időtől, de eddig nem félt a hasonló időtől, csak a dörgéstől, villámlástól. Most feltűnően furcsán viselkedik, nyüszít, nagyon bújik, mindig bent akar lenni, ha kint vagyunk akkor is csak velünk jön-megy a kertbe. A ti kutyátok hogyan viselkedik ? Az enyémnek lehet valami más baja ?

2014. márc. 16. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyéimnek semmi baja. Épp kint játszanak.


A tied simán lehet beteg, nem hinném, hogy az időtől fél, pláne, ha eddig nem félt.

2014. márc. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy viselkedik mint amikor nagy vihar vagy petárda van kint. Amúgy élénk, és a kajáért is megőrül, ahogy eddig.
2014. márc. 16. 08:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém jóllakottan alszik a házában. Nem kifejezetten zavarja ez az idő.
2014. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet érzékeny a frontra. Nálam is fura most a kölyök. Elvittem tegnap dokihoz, mert szokatlanul viselkedett, szervi baja nincs. Azt mondta a dokinénink, lehet simán érzékeny. Most, hogy már nem fúj annyira a szél, megint játszik, rohangál.
2014. márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Sajnos az enyém nincs jobban, mostmár remeg is és szomorúan néz, és folyton alszik. 4 éves, szóval nem öreg. Ennek doki lesz a vége :/
2014. márc. 16. 09:58
 6/7 anonim ***** válasza:
A enyém az udvar közepén alszik :D
2014. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Semmi extra. Reggel kiraktam dolgára, aztán 13-ig döglöttünk a szobában, akkor elmentünk kajáért, majd ismét döglés, de Argit kint hagytam házat őrizni.

Aztán 16-19 közt 3 órás séta, gyakorlás, játék, bandázás, vacsi.

Most itt alszik kidőlve mellettem.

Nem is volt hideg a szél se

2014. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!