Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell egy kutyát rászokt...

Hogyan kell egy kutyát rászoktatni, hogy az udvaron egy helyre szarjon?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.

2014. márc. 16. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod, ha amúgy benti kutya: Elkerítesz egy területet, botokkal, kifeszített kötéllel, bárhogy. Naponta többször pórázt teszel a kutyára, mintha sétálni mennétek, de csak odaviszed az elkerített részhez és ácsorogtok ott jó 10-15 percet. Ha ezalatt ürít a kutya, akkor nagyon megdicséred, ha nem teszi, akkor nem csinálsz semmit. Úgy kb. egy hét alatt meg fogja érteni, hogy mit vársz tőle. Ha kinti kutya, akkor passz, akkor sehogy nem tudod ellenőrizni, hogy mikor hova tojik.
2014. márc. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha reggel és este elviszed sétálni, akkor még a kertbe sem fog tojni.
2014. márc. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kutyám nem szeret a fure kakilni,ezért mindig elöre vittem a kertbe ott van szegély kaviccsal kirakva,járda,aknakeret,stb.Ha kimegyunk és kakilni akar,mindig elöre szalad csak ott végzi el.Most 13 hetes,miota nálam van mindig igy volt.Ezért én egyetértek az elözö válaszoloval ,ha egy helyre jársz vele,egyedul is oda fog menni.
2014. márc. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!