Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegre ravettem szuleimet egy...

Vegre ravettem szuleimet egy kiskutyara. Nem e tudok egy jo havanese/bolognese tenyesztot? Ahol azert az arak nem az egekben repkednek . A valaszokat elore is koszonom.

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Divatfajta,számíts rá,hogy még hobby célra is 100 ezer feletti összeg.
2014. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Spányik Mesterné Andrea!!!
2014. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Most nem azért a két fillérért, de amikor én kb annyi idő voltam mint Te - vagyis abban a korban amikor még rá kell venni anyu/aput a kutyára -, akkor én BÁRMILYEN kutyával megelégedtem volna, csak lehessen... és érdekes, én sosem venni akartam, hanem megmenteni egyet az utcáról vagy menhelyről... Azért ezen gondolkozz el. Hogy miért is kell neked a kutya?
2014. márc. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy nem váló még neked kutya ha a különbséget sem tudod a 2 fajta között!
2014. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Harmadik, most megis mire fel ugrottal neki a kerdezonek? Ha ideges vagy, uss szet egy parnat, ne itt vezesd le. Inkabb orulnel, hogy a kerdezo gyerek letere (sajnos sok felnottel ellentetben) tisztaban van a dolgokkal, es nem szaporitot szeretne tamogatni, hanem felelossegteljesen tenyesztotol akar kutyat vasarolni. Lehet, hogy tiszteletre melto dontes menhelyrol orokbe fogadni, es ezaltal megmenteni ket eletet, de ha fajtatiszta kutyat szeretne, ugyan mar ne szoljunk bele. Azt meg honnan vetted, hogy nem ismeri a ket fajta kozti kulonbseget? Havanese vagy bolognese kiskutyat szeretne. Most ezen mit nem lehet erteni?

Keredezo, a helyedben azert en is elgondolkoznek azon, hogy nem felel-e meg egy fajtamentoktol vagy menhelyrol orokbe fogadott kutyus, vagy mindenkeppen fajtatiszta kell. Ha nem tervezed kiallitani, szoba johetne az elso lehetoseg is :) A bichon tenyesztoket sajna nem ismerem annyira, de itt talalsz kenneleket es sok hasznos informaciot is:

[link]

A honlapon talalhato adatokbol azert nagyjabol lehet kovetkeztetni arra, hogy milyen tenyesztorol van szo.

2014. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!