Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudunk a kutyánknak...

Hogy tudunk a kutyánknak segíteni?

Figyelt kérdés
A kutyánk szerda óta(5 napja) szinte nem eszik semmit ...inni is csak alig valamit...állítólag szokott járkálni,de én eddig csak feküdni láttam...az egész egyik napról a másikra történt és sajnos feltételezzük a szomszédról,hogy megmérgezte...csak 7-8 éves (ha ezt lehet csak-nak mondani)és nem biztos ,hogy megmérgezték,de hogy tudnánk neki segíteni?

2014. márc. 16. 19:54
 1/9 Hovarju ***** válasza:
100%

Bármi baja lehet. Vigyétek el állatorvoshoz, lehetőleg MOST.

(már rég vinni kellett volna)

Ha megmérgezte volna a szomszéd, már nem élne a kutya.

Mire vártatok 5 napig?

2014. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Segítség = állatorvos holnap.
2014. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Sajnos nem lehet jobbat mondani, mint azt hogy amint lehet vigyétek orvoshoz, elvégre az orvos meg tudja vizsgálni, de mi nem. Rengeteg oka lehet, hogy miért nem eszik, és nem elég aktív.
2014. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy ilyen esetünk,de mi egy nap után elvittük orvoshoz és kiderült, hogy egy hatalmas kullancs volt a nyakán, nagyon rosszul volt, infúziót kellett neki adni, egyszer éjszakára is benn kellett maradnia, de szerencsére felépült :)
2014. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Babéziózis szerintem, állatorvoshoz azonnal
2014. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Már bocs,de 5 napig mi a tökömet csináltatok?Mérgezésnél megvárnátok,míg elpusztul?Ha túléli,jó,ha nem,akkor lesz másik,nem kerül pénzetekbe?

5 nap alatt pont elértétek azt,hogy bármi baja is van,nagyban csökkentek az életesélyei,mert nem kapott időben kezelést és most sem kap.

Ha neked hasonló bajod lenne,ide írkálnál ingyen távdiagnózisért vagy orvoshoz mennél?

2014. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Öt napja beteg és te itt kérdezősködsz ahelyett, hogy állatorvoshoz vinéd? Észnél vagy te?
2014. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De nem értem ezeket az embereket.Gyakorin az állatos kategóriánál a kutyás részben nap mint nap vagy tíz ilyesmi kérdést felraknak.5 nap eltelt az óta, ha megmérgezték volna, akkor már nem élne.Komolyan, nálatok nincsenek állatorvosok? Ha valami komoly baja van, és 5 napot vártatok, akkor minél kevesebb az esély hogy túl éli.Na, éppen az ilyen embernek kell a kutya.Szerintem neked mindegy hogy a kutyád meghal, ha igazán szeretnéd akkor már túl lenne mind ezen, ha elvitted volna rögtön állatorvoshoz még szerdán.
2014. márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi a búbánatra vártatok eddig???

Miért nem viszitek ORVOSHOZ???

Remélem-pedig nem vagyok rosszindulatú,azt gondolom-ha majd Te leszel 5 napja beteg,Téged sem visznek orvoshoz.

Könyörgöm.Mit vársz itt Tőlünk???Csodát?Orvoslást, neten keresztül?Vagy mit?Hogy persze,nézd, ahogy szenved szerencsétlen kutyus,aki Benned bízik???

2014. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!