Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni a szeparációs...

Mit lehet tenni a szeparációs szorongás ellen?

Figyelt kérdés

3 kutyámból 2 sír, ha magára hagyom. Ha kikötöm őket amíg beszaladok a boltba, elrágják a pórázt és beszalad utánam.

Valamelyik nap reggel elfogyott a tej. Elmentem venni és a szokásosnál 30 perccel korábban léptem ki az ajtón. Aztán nem jobbra, hanem balra fordultam. Rögtön látták, hogy nem dolgozni megyek és iszonyatosan elkezdtek vonyítani.(A munkába menetelt már meg szokták. Tudják mikor jövök-megyek. Olyankor nem sírnak.)

Sétál

Sétáltatva vannak eleget.


Háromból 2 kutya még a wc-re is jönne velem. Ha nem engedem be, addig ülnek ott amíg ki nem jövök.


2014. márc. 16. 21:41
 1/4 anonim válasza:
Mennyi idősek a kutyákok?
2014. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1, 3, a szorongók

a másik 1, ő és a másik 3 éves követ minden hová

2014. márc. 16. 22:59
 3/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Miltyen fajta kutyák? Hogy álltok a falkavezérséggel, lefárasztással, szocializációval?
2014. márc. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha ilyen fiatalok, akkor majd leszoknak róla.
2014. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!