Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől fájhat a kiskutyám lába?

Mitől fájhat a kiskutyám lába?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos Amstaff kiskutyám. Voltam vele sétálni és arra lettem figyelmes, hogy alig bír jönni. A két első lábán alig bírt megállni úgy nézett ki mintha eltört volna neki a mancsa felett. Pedig csak két saroknyira voltam vele sétálni. Ez megszokott a kiskutyáknál? Vagy nagy baj van vele? Továbbiakban lesz e ilyen problémám vele?
2014. márc. 17. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen táppal eteted? Kap csontozaterősítő kiegészítőket?
2014. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az állat patikában vettem neki kiskutya tápot, vagyis amit ajánlottak. És vitamin rudakat. azon kívűl kap tojást. Milyen táppal kellene etessem
2014. márc. 17. 10:09
 3/11 Imola Ágnes ***** válasza:
Ennyi séta után nem normális, hogy ilyen. Szerintem az a biztos, ha megnézeted, egy orvossal.
2014. márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a kálcium kell az erős csontokhoz, ha jól emlékszem. Szóval azt kell nézni, tartalmaz-e a táp...

Amúgy meg etesd változatosan, ne csak táppal, néha főzz neki husit, és aprítva add neki, az biztos jó!

2014. márc. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg nézd meg nem ment-e bele valami a lábába. Esetleg tüske, vagy valami nem akadt és tekeredett-e a lábára vagy ujjaira...
2014. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Táp nevet nem tudok mondani, mivel a patikában annyit mondtak h ebből vigyek. és adtak kimérve. Csomagolás nélkül.
2014. márc. 17. 10:18
 7/11 anonim ***** válasza:

... patikában :D Menjf fel internetre és rendelj vaalmi rendes tápot. Én a brit-care-t ajánlom nem túl drága de ahhoz képest angyon jó táp.


A plusz kálciumot meg felejtsd el többet árt mint használ. Esetleg szerezz be valamilyen zöld kagyló vagy cápaporc készítményt.


Honnan van a kutya amúgy? Beszélj a tenyésztővel ha szapis akko rmeg simán lehet hogy csak genetikai hulladék a kutya és eddig is volt baja azt meg orvossal kell megnézetni hogy mit lehet tenni.

2014. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi tanácsokat, hozzászólásokat. Megfogadom őket. Változatosan etetem, szokott kapni husit is, és minden nap kap 2 tojást. Van mikor adok neki kenyeret leves levivel és husival.
2014. márc. 17. 10:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Első körben vidd el orvoshoz, és nézesd meg a lábát. Másodszor normális minőségi kölyöktápot vegyél neki, a brit care valóban jó választás lehet. Harmadszorra ha jó tápot kap nem kell kalcium mert pont attól fog deformálódni a kis lába hogy túlnyomod kalciummal. Amire viszont feltétlenűl szüksége van az a zöldkagyló kivonat hogy az izületek erösödjenek.
2014. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaj, a kenyeret felejtsd el! Nem tudja a szervezete hasznosítani viszont felpufasztja szegényt:-(
2014. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!