Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a gond? Mi történhett...

Mi lehet a gond? Mi történhette vele? Kezdek aggódni.

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves keverék kutyusom. Eddig mindig tele volt energiával, rohangált, ugrált, játszott. Minden neszre ugatott, figyelt.

Már tegnap is kicsit furcsán viselkedett, ma meg nem is tudom hova tenni. Lassan mozog, abszolút nem ugrál, csak bújik az ölembe, szűköl, lesüti a fejét a farkát is behúzza maga alá. Sosem viselkedett azelőtt így. Próbáltam kicsit átsimogatni, hogy fájhat e neki valahol, vagy esetleg valami sérülés de nem találtam semmi látható jelet. Mintha egy kicsit a bordái, hasa tájékon érzékenyebb lenne neki, de egyszer jelzett rá hogy ott nem jó, aztán meg nem. Gondoltam arra hogy kiszökhetett az udvarból és esetleg beevett valamit, de sehol sem találtam olyan helyet a kerítésen ahol kimehetett volna.

Nem tudom mi tévő legyek vele, olyan rossz látni hogy a "hiperaktív" kutyusom búslakodva fekszik a helyén.


Nincs valakinek valami ötlete?


2014. márc. 17. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp betegség jele, azonnal vidd orvoshoz, mert vannak betegségek, amikbe pár nap alatt belepusztul.

Ilyen pl a babézia, csak hogy aktuális betegséget említsek.

Ugyanígy kezdődik, hogy letörtség, fáradtság stb. Aztán mikor megjelenik a többi tünet, sok esetben már késő.


Vidd orvoshoz, mert órákon is múlhat az élete.

2014. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Történhetett* bocsánat.


Köszönöm a választ.


Az a baj, hogy amíg a szüleim nem érnek haza nem tudom hova vinni. Ők dolgoznak én meg itthon vagyok mert beteg vagyok. Busszal meg nem tudok elvinni a városba egy nagy testű kutyát, főleg ilyen állapotban.


Evett reggel, inni iszik. Figyelem folyamatosan, aztán remélem délutánig nem lesz rosszabbul...

2014. márc. 17. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lett vele? :(
2014. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már jobban van szerencsére. :) Remélem nem lesz a továbbiakban baj.
2014. márc. 19. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!