Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy őrült kutyagyilkos van a...

Egy őrült kutyagyilkos van a falvunkban! Tudom ki az de nem tudom bizonyítani tetteit! Segítség!?

Figyelt kérdés

Nekem is nagyon fájt mikor legutóbb elvesztettem a kedvenc állatomat: a kutyámat! A Földön találtam reggel megmeredve habzó szájjal.Ő volta 9-edik életemben és ezt megelégeltem!

Nem bírom tovább! A falubelieket kérdezgetem és nekik is ugyan ez a problémájuk! Folyamatosan a nagyobb hangú kutyák elhaláloznak és nem tudjuk ki/mi miatt! Ám a napokban egy idegbeteg ember elszólta magot mikor egy kutya megharapta! Idézem" A pokolra jutsz te kutya,mérget neked és megdöglesz" ÉS akkor egy olyan harag gyűlt bennem amit még sosem éreztem! És ezzel az a probléma hogy ez az ember a SZOMSZÉDOM! Nem tudom mit csináljak! Hogyan bizonyítsam őrült tetteit! Mivel etethette meg a kutyákat amitől 10 per alatt meghaltak és habzott a szájuk! Az egyik ilyen halált már láttam 3 éve! De utána mindig csak reggelre haltak meg! Most óriási nagy segítség lenne ha tudnátok segíteni! Az sem érdekel ha szóltok az államvédelmiseknek csak fékezzék meg ezt a tettet! Ugyanis nála fegyver is van amivel 3-szor sebezte meg kutyámat amiből szerencsére ki is gyógyult! Régebben hurkokat alkalmazott a megfojtásukra! Kérlek szépen titeket segítsetek! :/



2014. márc. 17. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanis nála fegyver is van amivel 3-szor sebezte meg kutyámat amiből szerencsére ki is gyógyult


akkor kellett volna feljelenteni..


amit most tehetsz az hogy ismeretlen tettes ellen a többi károsultan feljelentést teszel állatkínzás miatt...

2014. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
93%
Csak jelzem, ez az elszólás az égvilágon semmit sem bizonyít.
2014. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

még ha tudnád is bizonyítani, nem lenne semmi

nálunk nem szankcionálják eléggé az állatkínzást


én előbb intézném el, mint hogy nekiálljak bizonygatni

2014. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha erősebb vagy nála vagy ha van olyan ismerősöd csapjátok szét a fejét!
2014. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
ha bűncselekmény jut tudatodra, fordulj a gyakori kérdésekhez.... Sok agyad azért nincs...
2014. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Kamerát (igazit vagy kamut) feltenni úgy hogy rálásson a kerítésre/utcára, mellé kistáblát kitenni: kamerával figyelt terület. Ez majd elveszi a kedvét, vagy ha más nem akkor legalább felveszed, utána mehetsz a rendőrségre tulajdon "rongálásáért".
2014. márc. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is kamera a megoldás. Ha bármi mérgezés történik, lesz rá bizonyítékod, és fel tudod jelenteni az ipsét. Arról nem is beszélve, hogy akkor a faluban is végre kiderül, hogy ki tette, ilyenkor szoktak megjelenni az önbíráskodók, szóval nem lesz nyugta többé a mérgezőnek.
2014. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kösz nektek! :D Zöld mancs! Az oltogatókhoz nem is szólok!
2014. márc. 17. 14:39
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Most, hogy megköszönted, okosabb lettél? Veszel kamerát? Vagy verőlegényeket küldesz rá? Mit vontál le a válaszokból? Ja, hogy semmit? :D Azért írtam, hogy kár itt érdeklődni. Fordulj inkább azokhoz, akik hivatottak a nyomozásra és akik felelősek azért, hogy ne forduljon elő újra.
2014. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Te meg mit okoskodsz itt!

Mi ez: "ne forduljon elő újra"

Itt nem arról van szó hogy mondjuk valaki elálta az autóval a lejárót oszt akkor többet ilyen ne forduljon elő,hanem egy kutyát egy családtagot mérgezett le az a sz@rházi.Azt a kutyát már nem fogja pótolni semmi se!Én nem tudom hogy mit képzel magáról az a g@najtúró hogy sorba mérgezi a kutyákat,az biztos hogy egy verés a minimum!

2014. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!