Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnám meggyőzni anyut?

Mivel tudnám meggyőzni anyut?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kutyát de anya nem engedi mondtam már neki hogy vállalom érte a teljes felelöséget (még a tápot is veszem neki) és még a bátyám is mondta hogy besegít nekem apa felöl minden oké felöle jöhet. Mivel tudnám meggyözni anyut már takarítottam meg hoztam haza jó jegyet valami tipp. Légyszi, elöre is köszönöm a válaszokat.

2014. márc. 17. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit mond miért nem szeretné?
2014. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

folytasd amit eddig tettél(taakrítás,jó jegyek) kezdd el egyedül megvenni neki a cuccokat és amikor minden megvan ( a kutya ára is ami nem 30.000 hanem minimum 100.000) akkor újra állj oda az ötlettel addig had pihenjen benne a gondolat. (póráz,nyakörv,játék,szállító doboz,fekhely,még játék stb..) hidd el tisztelni fogja a kemény munkád ;)

Nekem bevált a dolog. Drukkolok neked is.

2014. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem válassz vmi kisebb kutyafajtát és győzd meg anyukádat , hogy nem sok vizet zavar , ami ez esetben igaz is. Mivel egy kisebb kutyáról könnyebb gondoskodni és nem eszik annyit (!), így a gondozása is könnyebb. Nekem több kutyám is van , köztük egy csivava. A csivava nem eszik olyan sokat és a szőrével sincs gond , igaz hosszúszőrű de testhez simuló szőrét könnyű kifésülni , tehát szőr gond sincs mint egyes kutyafajtáknál amik sokat vedlenek pl spicc az is volt már nekem. Anyukádnak mondhatod h ha rövid szőrű kutyát választasz h ilyen gondokkal sem kell majd megküzdenie. Ezenkívűl tudom ajánlani a yorkit, v a tacskót. A tacskó ellenálló fajta, rövid szőrű és nincs vele sok gond.A yorki szőrét viszont nemárt gondozni , szóval ha nem akarsz kutyakozmetikushoz járni, rövid szőrű fajtát válassz!
2014. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen egy csivava vagy tacsi jó ötlet. :) cavalier spaniel sem rossz de őt fésülni kell. Vagy westie esetleg yorkie.
2014. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem leírták jó. Még annyit tennék hozzá, hogy akár fajtamentőktől is szerezhetsz be kutyust ha ott tartasz. Ott a helyzeteteknek, és igénynek megfelelő kutyust fogsz találni, aki lehet, hogy már nem 'cuki kölyök' de annál jobban fog szeretni, és ki lehet védeni vele a 'be fog piszkítani, szét fogja rágni a ...' kezdetű ellenérveket.
2014. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!