Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismét tele az illatos, valaki...

Ismét tele az illatos, valaki tervez onnan kutyát?

Figyelt kérdés

És még a petárda szezonon sem vagyunk túl. :(

[link]


2009. dec. 15. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én, csak még azt nem tudom hova teszem, a család lassan kitagad annyi kutyát szedek össze.
2009. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kiskutyám onnan van. Igaz, hogy kölyök volt mikor elhoztam (3 hónapos) de azért úgy gondolom tudtam segíteni rajta. Viszont ahogy végigmentem a ketrecek előtt, a gyomrom összeszorult és meg is könnyeztem szegényeket... :(

Sajnos egy darabig nem lehet mégegy kutyám...

2009. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Most néztem meg a videót és elszomorító, hogy milyen felelőtlenek az emberek...

Rossz látni azokat aranyos kis kölyköket, mert az én kis kutyuskám jut róluk eszembe, hogy mennyire hálás azért hogy elhoztuk. Habár nagyon eleven (vagy inkább rossz :) ) de örülök neki, hogy ő legalább jó helyre került. Arról nem is beszélve, hogy mennyire ragaszkodik hozzánk...Amin nagyon meglepődtem az volt, hogy rögtön az első napon eldobtam neki a labdát és olyan hűségesen hozta vissza, pedig soha nem játszott vele senki. Őt addig senki sem szerette, nem foglalkoztak vele...

Persze azóta már nagyon is sok szeretete kap(ott). :)

Szóval csak menhelyről érdemes kutyust "szerezni"

2009. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A legszomorúbb az, hogy szép, hogy azt mondják az idős, beteg, viselkedés problémás kutyokat altatják el elsősorban, de a valóság megint csak más, mert az illatosra bejáró menhelyesek látják, hogy nem így megy.

Egyszerűen nem értem mi megy ott!

2009. dec. 18. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Holnap kihozunk egy kutyát. Csepp a tengerben, de ő is egy élet!!! Neki örülünk!
2009. dec. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!