Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja a kutyának?

Mi a baja a kutyának?

Figyelt kérdés
2 napja nyüszít és sipol a kutya labdázni se akar szuka lehetséges hogy fialni fog? Vagy beteg? Volt már valakinek a kutyájával ilyen?? Mindig be húzodik mellék épületekbe vagy próbál bejutni.ha labda a szájába van hangosabban nyüszit. Mi baja van?
2014. márc. 18. 07:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
A kristálygömböm azt súgja... el kellene vinni őt egy állatorvoshoz. Ha nyüszít akkor fájdalmai lehetnek, nem gondolod? És mi az hogy fialni fog-e, vemhes? Vagy csak úgy vaktában tippelgetsz?
2014. márc. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tökönszúrom magam, hogy ebben a szerencsétlen országban mindenki azt gondolja, hogy az állatorvos valami misztikus élőlény...

Szerencsére nem az, és elég sok jó doki is van, úgyhogy tessék felvenni szerencsétlen kutyát és most figyelj: VIDD EL DOKIHOZ!

2014. márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon sok mindenkit el kéne tiltani az állattartástól...

Ha neked fájdalmaid lennének,itt kérnél tippeket vagy orvoshoz mennél?

2014. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelők nem azt kértem hogy szúrjatok le henem hogy válaszokat adjatok,a kutyánk fajtája alapján nem lehet megállapitani hogy vemhes e a családom se hülye mégse vették észre hogy vemhes a tesoja és hopsz lefialt és mondom alapbol olyan hogy nem látszik ha az.!!! Lehet hogy beteg de nem az első kutyánk s ha beteg lenne nem ilyen élénken játszana mert attól független élénk és ugyan ugy viselkedik mint edig csak nyüszitő,sípoló hangokatad ki. Szerintem ha beteg lenne elbújna vagy feküdne egész nap..
2014. márc. 18. 14:30
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem a babéziás spánielem egész nap rohangált meg játszott, tehát nem. Később egészen észrevehetetlen volt rajta az is, hogy rákos. 2 hét alatt romlott le az állapota.

Ha felmerül a vemhesülés gyanúja, húzzatok a dokihoz, mert egy valag bajtól megkímélhetitek magatokat is, a szukát is. Meg a leendő kölyköket is.

Amúgy MIÉRT NEM VIGYÁZTATOK RÁ? IVARTALANÍTÁS?

Ne itt kérdezgess, hanem vidd el dokihoz és nézesd meg. Ha a gyereked szétokádná a lakást, megkérdeznéd, hogy ez normális-e?

2014. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Minden féle képp visszük orvoshoz sött havonta visszük eddig semmi bajt nem látak de ma telefonáltam s elviszük a kutyust megint... nem azért tettem fel a kérdést mert hülye vagyok az ilyenekhez nem az első kutyám sött volt már rosszabb is a helyzet majdnem egy állás került kockára emiatt. Csak az fura hogy élénk semmi baja mégis hülye hangokat ad ki.. gondoltam valakinek volt már hasonló erre és megmondaná előre mi baja lehet de ugylátszik nem...
2014. márc. 18. 14:47
 7/13 anonim ***** válasza:

Nehéz felfogni,hogy távdiagnózist még állatorvos sem tud adni?Attól,hogy valaki másnak volt már hasonló problémája a kutyájával,még nem biztos,hogy a tiednek is ez van.

MINDEN kutyáról meg lehet állapítani,hogy vemhes,csak oda kell(ene)figyelni rá.

Elég felelőtlenek vagytok,hiába fényezed magad,hogy milyen jó gazdája vagy,ha azt sem tudod,párzott-e és mikor.

Ha már orvoshoz viszed,beszéld meg vele az ivartalanítást is.

2014. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyüszítő,sípoló hang lehet akár egy tüdőgyulladás is,aminél gyorsan rosszabbodhat a helyzet.Amíg találgatsz és majd valamikor kegyeskedsz elvinni dokihoz,pont rosszabbodhat.

Eleve rövid orrú fajta,hajlamos a légzési problémákra.A másik,hogy nyilván szaporítótól vett olcsó "fajtatiszta"kutya,tehát öröklött gond is lehet simán.

2014. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagytestű rendkívül okos és rafinált kutya bármikor elszökhet nagyrészt megkötve van pedig az ilyenek nagy teret igényelnek ezért ha elengedjük s egy picit nem figyelünk meglóg szoval elég könnyen fecsináltathatja magát de kb 20 perc és itthon van a dokitól majd kiderül mi van vele
2014. márc. 18. 15:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Szép kis kutyatartó vagy te, ha megkötve tartod az egyébként nagy teret igénylő, nagytestű állatod, és még azt sem tudod megakadályozni, hogy kénye kedve szerint elkószáljon. Mi lett volna, ha kilövik, vagy befogja egy sintér? Így én már nem is csodálkozok a többi körülményen, igen, simán lehet vemhes, ha a fél életét kóborkutyaként csatangolva tölti... Nektek azonban ezt figyelembe véve sem jutott eszetekbe az ivartalanítás, csak gratulálni tudok. Megjegyzem nincs olyan kutya, aki észrevétlenül potyogtatja ki a kölyköket, a vemhesülésnek szakaszai vannak, ahogy a kölykök kihordásának is, és aki egy kicsit is odafigyel a kutyájára, azt nem fogja derült égből villámcsapásként érni, hogyha esetleg lefial a szuka. Csak akkor ne kezd el fényezni magad oké, nagyon-nagyon távol állsz attól az embertől, akire én kutyát mernék bízni.
2014. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!