Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez így tényleg hatásos?

Ez így tényleg hatásos?

Figyelt kérdés

Ha a kutya nem eszi meg a tápot el kell venni előle?

Ez nálatok bevált? Mert nem merem megpróbálni. De tényleg nem lesz baja,ha egy napig nem kap ételt? És ebből tanulnak? Egy száraz tápot nem evett edig meg,de kipróbálom ezt ha hatásos.

Köszi a válaszokat. :-)



#táp #éhes #tápmegvonás
2014. márc. 18. 15:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem lesz baja. Amelyik kutya válogat, az nem éhes. Megfelelően etetett kutya pedig szinte mindig képes valamit még pluszban is megenni.
2014. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
14%

"Egy száraz tápot nem evett edig meg,de kipróbálom ezt ha hatásos. "

Hatásos, csak genyaság. Te mindent megzel, amit eléd raknak? Ha anyukád úgy döntene, hogy akkor mostantól addig tesz eléd újra meg újra spenótot (vagy amit utálsz) amíg meg nem eszed, holott azon az egy dolgon kívül minden mást szívesen fogyasztasz, akkor örülnél? Nem azt mondom, hogy a Hiltonból hozass ebédet a kutyának, de ha szerencsétlen jószág pont attól az egy táptól undorodik, akkor miért kínzod a kiéheztetéssel?

2014. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Az enyém menhelyi, nagyon sovány volt (19, most 33 kg) ezért nem érdekelt semmi, csak hízzon. Kapott húst, májkrémet, maradékokat a táp mellé csak egyen, mire elérte a mostani súlyát viszont olyan válogatós lett hogy az nem igaz. Prémium tápokra fintorog, játszik vele, belenyal és otthagyja... Megelégeltem a dolgot, semmi nasi csak a táp 10 percre, majd el. MÁSFÉL HÉTIG SZTRÁJKOLT!!! Azóta eszébe sem jut, jó neki az amit kap, szépen megeszi az adagját, azóta megint kap bele néha tojást, húst, ilyesmiket de csak ritkán hogy ne legyen elkapatva.
2014. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Második, echte marhaságokat beszélsz. A kutya nem azért eszik mert finom, hanem azért hogy ne haljon éhen. Volt olyan kutyám (munkavonalas nj) amelyik egész életében ugyanazt a tápot kapta (14 évig), ha éhes volt megette, ha nem akkor elvettem és mikor éhes lett akkor megint jó volt. Egy kutya nem érzi hogy "jaj de fincsi ez a kakaóscsiga", ellenben a te hozzáállásoddal jól el lehet cs***szni egészen az alapoktól egy kutyát, hajrá!
2014. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
6%

". A kutya nem azért eszik mert finom, hanem azért hogy ne haljon éhen."

A TE kutyád. Az enyém nincs elkényeztetve, de igenis figyelembe veszem, hogy mit szeret és mit nem. Te nyugodtan kínozd egyoldalú táplálással a tiédet, de ne képzeld, hogy csak az a helyes mód.

2014. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%

Oda jutottam,hogy a kutyám csak kézből(!!!)volt hajlandó enni,és nem is akármit.

Úgy kellett belekönyörögni,annyira elrontottam.5 napig nem volt hajlandó enni a tápot edényből,elvettem,nem kapott mást.5.napon enni kezdett és azóta sem válogat.Semmi baja nem lett,még csak le sem fogyott észrevehetően.

2014. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%
az én kutyám ezt remekül megoldotta: ha nem kap enni akkor másnap reggel séta közben amit talál felporszívózza...
2014. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
#2-es ostobaságokat beszélsz. Ha a kutya nem eszi meg a tápot és te egyből adsz mást("finomságokat"), már soha többé nem fogja megenni a tápot mert tudja, hogy úgy is kap mást ami neki jobban tetszik. De kérdező megpróbálhatnád másik táppal is hátha az jobban beválik majd. De ne kényeztesd el mással egyből, hogy ha nem eszi meg a tápot. Ha éhes lesz pár nap múlva, úgyis meg fogja enni ami elé van rakva. :)
2014. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%

Azért a kutyáknak van ízérzékelésük, és ízlésük is. Nekem az egyik kutyám szereti pl a zöldségeket, de a másik nem, viszont ő szeret mindenféle húst.

Ettől függetlenül bármelyik kutya szépen elvan ugyanazzal a táppal egész életében, nem unja meg, nem lesz rosszul attól, hogy már megint ezt eszi... ezt egy ember mondjuk nem bírná, de a kutya igen. Tartásilag könnyebb. Viszont attól, mert egy kutya változatosan van etetve, még nem lesz "elcs.szve", attól viszont igen, ha gazdi ott könyörög neki a tál fölött, hogy egyen.


Én is szoktam koplaltatni a kutyát, ha kell. Az egyik kutyámnál mondjuk nem válik be, mert mittudom én, 5 nap után megeszi, amit elé rakok, aztán megint 5 napig nem eszik, és ezt tudná csinálni a végtelenségig, részemről pedig a dolog nem ér meg ennyit, mivel egyébként sincs egy deka túlsúly se rajta.


Próbáld ki nyugodtan. De ha egyszer nekikezdtél, akkor végig kéne vinni, ergo csináld, míg meg nem eszi, különben ő győzött. xD

2014. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%

ma 15:21

A kutya nem ember. Az állatoknak az étkezés az életben maradással egyenlő. Ha válogatósak lesznek, az csakis a gazda hibája.

Egy kisgyereknek sem ad a szülő csak túró rudit, mert azt szereti és mást nem .

2014. márc. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!