Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket választanátok a 3...

Melyiket választanátok a 3 kennel közül?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon tetszik, hogy Zahirával terápiáznak, és Ő maga is, szeretem ezt a típust. (+ jó vérvonal)


[link]

Szerintem egyértelmű. Nagy múltú, a kutyák szűrtek, gyönyörűek.


[link]

Örülök, hogy a tenyésztő maga említette egy kiállításon való találkozáskor a régi betegséget, nem utólag mondta. Emellett gyönyörűek a kutyáik.


Erre a háromra szűkült a listát. Ti honnan vennétek kutyát?


2014. márc. 19. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az elsőtől.
2014. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen célra? Amúgy mindhárom nagyon jó :) Ha terápiázni szeretnél akkor Amulet of gold, ha gold-sable vagy tri kutyát keresel kiállításra akkor Nyitramenti, ha merlét akkor Rineweld. Tényleg mindhárom jó, itt már csak az szűkít hogy milyen célra és milyen színűt szeretnél.
2014. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. : tudom, hogy mindhárom szuper, azért szűkítettem rájuk. Színre mindegy, atombiztos idegrenszerű kölyköt szeretnék, akivel néha mennék kiállításra, de nem szeretnék minden hétvégét ott tölteni - de járnánk.
2014. márc. 19. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőtől.
2014. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!