Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet kapni nagyobb termetű...

Lehet kapni nagyobb termetű kutyákhoz is hordozó táskát?

Figyelt kérdés
Tacskó jellegű kutya, 10 kiló. Akárhol nézem, csak nagyon kicsi hordozó táskákat látok. Buszozáshoz kellene.

2014. márc. 19. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Sima sporttáska is jó erre,aminek az alján van valami keményítő lap, nem kell túldrágított kutyacucc. Belefűzöl egy karabineres zsinórt és már oda is van kötve.
2014. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


szia, ez sajnos tényleg elég drága, de nagyon profinak néz ki.

2014. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Uhh ez tényleg jó drága!

A sporttáskában megfullad a kutya :)

2014. márc. 19. 17:28
 4/10 anonim ***** válasza:
ha ráhúzod a cipzárt akkor talán :D
2014. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy 10kg-s kutyának minek kell hordozó?? Nem tud a saját lábán menni?
2014. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért mert nagyon be van tojva ha tömegközlekedünk és nem bír magával. Rángatja a pórázt, össze vissza akar mászkálni és zavar másokat. És mivel egy kisgyereket is kell vele együtt utaztatnom, egyszerűbb lenne ha egy táskába rakom amíg utazunk.
2014. márc. 19. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért, mert úgy nem kell neki jegyet venni. A tasit meg csak egyszer kell megvenni jobb esetben és a kutya meg kibírja a fel-leszállást benne.

Én is gondolkodtam rajta anno, hogy veszek a németjucimnak egy banyatankot, de végül elvetettem az ötletet, mert hülyén nézett volna ki...

2014. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekünk van a 14 kilósnak, bár kvázi használhatatlan, csak dísz:S 4000 ft-ért vettem, egy facebookos oldalon találtam, valaki árulta (több is volt, én a legnagyobbat hoztam el).elég kín, hogy őszinte legyek, nem a súlya miatt, hanem mert épphogycsak jó neki:S
2014. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Fressnapfban rengeteg fajtájú, méretű és színű, anyagú hordozót árulnak. Igaz én 3 tengerimalacnak vettem ott egy macskahordozót, de volt bőven választék, igaz nem a legolcsóbb bolt. Neten is tuti találni újat, vagy vaterán, teszveszen használtat. Gyártanak ne add fel.
2014. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egy nagyobb női válltáskában hordoztam a kutyámat (kölyök oltásokra). Nem volt semmi ellenvetése, nagyon jól elvolt. Akkoriban 10-15 kilós lehetett kb.
2014. márc. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!