Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja a kutyámnak?

Mi a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Egy nem fajtiszta kutyáról van szó .Kullancs sajnos volt már benne többször is(erdős helyen lakunk) de letávolítjuk mindig.

Már a 3. napja hogy nem akar enni .

1. Nap : semmit nem evett

2. Nap nagyon keveset

3. Nap evett valamennyit de közel se annyit amennyit szokott.

Észrevételeim:

-az 1. nap elcsavargott és lehet valami dögöt megkóstolt vagy lehet hogy a távoli szomszéd kutyájához ment

-nagyon sokat iszik

-van hogy liheg

-rossz kedvű

-ha hívom nem szalad odafele hanem csak sétál

-Ha mondom neki hogy ugorjon rám csak űl és a két első lábát rám rakja.


2014. márc. 19. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Azonnal vidd állatorvoshoz!
2014. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
állatorvos!
2014. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia

Ha úgy veszed észre, hogy nem olyan mint szokott lenni, állatorvoshoz kell vinni!

2014. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy 3 nap után miért itt kérdezősködöl, mit vársz tőlünk, akik nem is állatorvosok, távdiagnózist? Netalán távgyógyítást? Sürgősen vidd el egy állatorvoshoz!
2014. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most hívd fel a dokit, mondd el neki ezt mind. Aztán ahogy tanácsolja, vagy most, vagy holnap reggel vidd el orvoshoz azt a szerencsétlen kutyát. Nyilvánvalóan baja van. És nyilvánvalóan ha neked lennének ilyen bajaid, nem kotlanál rajta még 3 napot.
2014. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem fajtiszta, megkérdezhetem, hogy kutya és milyen más faj találkozott benne? Minek a hibridje? mert 2 kutya fajú állatból csak kutya lehet...

Egyébként vidd el dokihoz, tudom, ez egy drága és időigényes dolog, de hosszú távon megéri.

Ha nincs elszíneződve a vizelete attól még lehet babéziózis, de lehet hogy rókacsalit vagy rókáknak kitett veszettség elleni szert evett, romlott kaját de simán lehet mérgezés is és ezeknél minden perc számít.

2014. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha szerinted nem ugyan olyan a viselkedese amilyen szokot leni es latod h nincs kedve vidd az alatorvoshoz ok biztos addnak valaszt mert viselkedik igy! :)
2014. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!