Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy megengedjék a kutya tartást? (panel lakás, csivava vagy egyéb apró kutya)

Figyelt kérdés
Már voltak/vannak állatai teknőseim és hörcsögeim nagy szeretettel gondoskodtam/kodok róluk és rendesem "nevelem" őket.
2008. júl. 23. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ezt egyáltalán nem kellene erőltetned. Panelba nem való kutya.
2008. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Hát... Ez így elég nehéz lesz ha már ennyi állatod van!

Bekell vetned minden trükköt! :) Legyél nagyon kedves a szüleiddel! Segíts nekik sokat! Mutasd meg milyen jól fogsz róla gondoskodni (vagy mond el). De még van egy kis gond ami hátráltatja a szüleidet. Az, hogy a csivava meg az ekkora kutyák 40E 70E ft körülbelül. De néha van ingyen yorki ,de azt hamar elviszik. A kutyatartás nagy felelősség! Gondoskodj arró, hogy lesz-e időd levinni sétáltatni reggel, délben, délután, este. Mert ha nem akkor reménytelen. Bekell tanítani szobatisztaaságra és más dolgokra. Megkell fürdetned. Vinni kell beoltani. Ez sok pénz. És amikor megkérdezed még mielőtt válaszolnának mond elpárszol, hogy mennyire szeretnél egy új kisállatot.


Én lakásba a yorkit ajánlom vagy a csivava kutyát. Lehet palotapincsi, westie...

A yorki 23cm-re nő meg a csivava 20-ra a westie 35-re a palotapincsit nem tom. Vannak néha yorkik ingyen a csivavát nem tom a westie meg 30-35E körül van. Mindegyik nagyon aranyos egyiknek sincs rossz tulajdonsága csak a yorkshire terriernek az, hogy éber. Esestleg keverék is lehet az ingyen van. Vagy hozhattok egyet egy menhelyről.

Ja még a beagle kutyát tudom ajánlani! Az nagyon aranyos! És olcsó kutya,de 40cm. Meg a beagle és labrador keverék is a aranyos.

Ezen az oldalon olvashatsz a kutyafajtákról: www.kutya.hu

Mielőtt megkéred őket tanuld meg, hogy kell őket gondozni!

És utána mond el nekik. Akkor látni fogják, hogy értessz hozzájuk.


Sok szerencsét!!!:)

2008. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Figyu nekem egy Német Törpe Pincher kutyum van PANELBAN és neki van a világon a legjobb dolga. (márfmint szememből nézve.)kül.ha törzsk.nélkül akarsz (tehát nem szeretnéd kutyakiállításra vinni) akkor 25.000ft ha törzsk. vel veszed akkor 35-40.000ft.ja és mondd isemrőseidnek is h nagyon szeretnél meghogy tudsz róla gondoskodni...stb. ha sikerül írj privátban...(((Lécike)))
2008. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Beagle nem való panelba!Inkább akkor a tacsi a jó!nem húz el!
2012. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!