Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dudor van a kutyám lábán. Mi...

Dudor van a kutyám lábán. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

Ma hazajöttem a suliból,hátramentem megsimogatni.Akkor nem vettem észre.Aztán mikor mentem volna fel elkezdett nyüszíteni, és mikor elindult láttam hogy olyan furcsán jár (nem sántít, hanem olyan furán megy)és eléggé kedvtelen.Először nem tudtam mitől van, aztán megláttam hogy a bal hátsó lábán a csánk fölött egy kicsivel, van egy kb. akkora dudor mint egy kő.Azóta már jobban van szerencsére, jobb a kedve és szaladgál is.De még mindig félek.

Állatorvos egyenlőre nem jön hozzá, mivel én még nem rendelkezek önálló keresettel, és zsebpénzem sincs már nem tudok hozzá hívni.Anyámék meg nem akarják kifizetni,azt mondják majd meggyógyul, meg hogy sokba kerül a doki.Hát persze ha apának tud adni HETENTE 4-5000ft-ot kocsmára meg szerencsejátékra, akkor pont abba a pár ezer forintba fog belehalni..De mindegy valahogy úgy is megoldom az állatorvost.De addig is hogy segítsek rajta, vagy hogy próbáljam meg kideríteni mi a baja?



2014. márc. 21. 12:18
 1/6 Firestorm ***** válasza:
Küldesz képet?Úgy egyszerűbb lenne.
2014. márc. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy csak beütötte?
2014. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Nem lehet, hogy ott volt egy kullancs, és az a hely gyulladt be? Mert akkor a kedvtelenséget babézia okozza, az meg nagyon nagyon sürgős kezelést igényel. Egy dudortól, vagy ütéstől a kutya max sánít, de nem kedvtelen....
2014. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


A másodikon jobban látszik hogy a combja tetején dudorodik valami

2014. márc. 21. 14:01
 5/6 anonim ***** válasza:
valahogy győzd meg szüleidet hogy vigyétek el dokihoz :/
2014. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Firestorm ***** válasza:
Lehet zsírmirigy is,de ez szerintem valami daganatféle lehet.
2014. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!