Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mlyen KISkutyat ajanlanatok...

Mlyen KISkutyat ajanlanatok nekem?

Figyelt kérdés

14 eves vagyok. Junius kozepe fele szeretnek kiskutyat,hogy a nyaron meg tudjam tanitani a szobatisztasagra,es egyeb dolgokra.

Altalaban 7-kor indulok elmitthonrol,es kettokor erek haza,de anya csak 9-re meg dolgozni,igy annyira nem lenne egyedul a kiskutya.

Naponta haromszor setaltatnak. Reggel egy 15-20 perces setat tudnek beiktatni. Ha hazaerek az iskolabol,akkor olyan fel-egy orat siman lent tudnek vele lenni,meg este fele szinten egy 15-20 perces setat tudnek neki biztositani. Fontos,hogy panelba lakunk. Es hogy konnyen tanithato legyen,valamint kismeretu.

Szerintetek melyik a nekem valo kutya?


2014. márc. 21. 17:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt figyelgesd: [link]


Itt mindig vannak kiskutyák akiket örökbe lehet fogadni. Hidd el, nagyon szeretetreméltó és hálás kis manók ők is. Ráadásul megmented az életüket és ha kihozol onnan egyet, akkor egy másik kutyának lesz helye, aki egyébként az utcán élne.

2014. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tenyesztotol szeretnenk venni.
2014. márc. 21. 17:24
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj hogy ezt kérdezem, de miért? Ha nem tudod milyen fajtát szeretnél, akkor miért fontos, hogy tenyésztőtől legyen? Semmivel sem rosszabbak a menhelyi kiskutyák, sőt, hálásabbak és nagy szükségük van egy szerető családra.
2014. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom megfogalmazni,hogy miert,de azt tudom,hogy egy fajtiszta,tenyesztotol vett kiskutyat szeretnek.

Kerlek valaszoljatok,hogy melyik kutyus illene hozzam.

2014. márc. 21. 17:29
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Az fajtatiszta, nem fajtiszta. Faj a kutya, ló, macska, fajta a csivava, boxer, vizsla.


Egy fajtatiszta kutya 100-150 ezer forintba is kerülhet. Ami ez alatt van, az ugyan olyan keverék, mint amiket a linkelt oldalon látsz. Csak a szaporítók/kutyagyárosok a menhelyre viszik, vagy kukába dobják, megölik ezeket a kiskutyákat, mert nem akarnak pénzt költeni az etetésükre.


Ilyenek például ők:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

*bocsi, szóval hirdetik őket több tízezer forintért, amit meg nem visznek el és a nyakukon marad, a menhelyen végzik... De szaporítótól SOHA ne vegyél kutyát. Itt is az indok hogy miért:

[link]

2014. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan nagy baj ha tenyésztőtől szeretne kutyát? Bár remélem a tenyésztő azt jelenti számodra, hogy törzskönyvvel, akár 150 000 Ft-ot is rászánva akarsz kutyát venni.

Amennyiben nem, felejtsd el a fajtatiszta kutyát! Szaporítótól pár ezer forintért törzskönyv nélkül semmiképp se! Könnyen lehet hogy nem azt kapsz amit szeretnél.


Az ideális fajta kiválasztását csak te tudod elvégezni. Olvass utána kismértetű fajták jellemzésének, és a hozzád leginkább illőt válaszd!

2014. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Csak azért nem mindegy hogy azért akar-e fajtatiszta kutyát mert az a fajta a kedvence, a "szerelme", mert az illik hozzá, de legalább valamilyen elképzelése azért már van a leendő gazdinak, nem a nulláról indul. Vagy pedig azért akar hogy elhenceghessen hogy "na nézzétek, nekem fajkutyám van".
2014. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#5-ös hát ezek a kiskutyák valami nagyon aranyosak :)) Kedves kérdező! Szerintem közülük válassz, de 'Pamacs'-ot nem viheted, ő az enyém lesz :DD Mindegyik nagyon hálás lenne ha befogadnád, én biztosan közülük választanék. Nagyon aranyos pofájuk van.:)
2014. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
0%
Ket tacskom volt utoljara, 16 es 17 evesen mentek el. inteligesns, aranyos kutyak voltak. Este a helyukre vonultak es csak takaro alatt aludtak. Imadtak autozni. Nem tenyesztotol vettem. Hiaba adnak papirt nem tudod milyen tultenyesztett kutyat kapsz. Menjel el egy menhelyre es nezzel korul, ott is vannak fajkutyak.. (a teljesen felesleges papir nelkul)
2014. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!