Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky meg egy Amstaff?

Husky meg egy Amstaff?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy gyönyörű Huskym, lassan 2 éves, ivartalanított leányzó. Imádom, nem tudnék nélküle élni, de mint Husky nem egy házörző típus, ezért szeretnék hozzá, egy másik kutyát, nagy kedvencem az Amstaff. Mit gondoltok meglenne egy Husky és egy Amstaff? Természetesen, ahogy a Huskymal űgy az Amstaffal is eljárnék kutyasuliba és ki is ivartalanítanám amikor eljön annak az ideje. Mivel a Huskym lány és ivartalanított ezért arra gondoltam hozok mellé egy másik lány kutyát, mennyir domináns egy Amstaff a vele egyneműekkel? Mennyire agresszív a játékban? Mert a Huskym nagyon kis vehemens a játékban sokszor játszott már Amstaffokkal de nem élt velük egy kertben soha.

Kérlek segítsetek, életem részei a kutyák, de most nagyon tanácstalan vagyok.

Köszi!:) Hibákért,bocsi.

23/L


2014. márc. 22. 10:46
 1/4 Platypus ***** válasza:
Az amstaff sem éppen egy házőrző típus.
2014. márc. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezt nem gondoltam, bár én itt kifejezeten arra gondoltam, hogy egy husky mellett akár kibelezhetnének nagy valószinűséggel nem fog megvédeni, degy amstaff elöbb.

De a kérdés még mindig fent áll, megéri két lányt egymás mellé rakni és csak nevelés kérdése vagy vannak hátulütői?!(az amstaf részéről)

2014. márc. 22. 11:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ivartalaníttatod mind kettőt akkor nem lesz semmi baj a tüzelésnél sem.
2014. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platypus ***** válasza:
Ha a kutya jelenlétében támadnak meg téged, akkor azért megvédene, de erre szerintem egy husky is képes. Az egyszeri besurranó tolvajnál viszont esélyes, hogy az amstaff is csak csóválná a farkát. Emberekkel ritka barátságos kutya, nem a területvédő ösztönéről híres. Más kutyákkal viszont nehezen jön ki, ezért neked nagyon oda kell figyelni az összeszoktatásnál. Nem lehetetlen, de valószínűleg sok meló lesz vele, és ha nem vagy elég tapasztalt, akkor lehet hogy egyáltalán nem sikerül.
2014. márc. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!