Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan beszélhetném rá anyukám...

Hogyan beszélhetném rá anyukámat hogy legyen kutyám?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igérd meg, hogy gondját viseled az állatnak. Elviszed sétálni rendszeresen, állatorvoshoz, eteted stb. Otthon is segits a házimunkában, hogy lássák mennyire felelőségteljes vagy.
2008. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg mutogass nekik képeket ennivalóan édes kölyökkutyákról, hátha megenyhülnek
2008. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hu,nehéz dolog.én 10évet vártam rá,mára két kis yorkim van,de már külön lakok.tényleg ez jo ötlet,lássa rajtad,h komolyan gondolod,és nem csak ideig-óráig kell!
2008. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ígérd meg, hogy gondját viseled. Ne hagyd pihenni a témát. Minden nap említsd meg valamilyen szinten. Pl. láttam egy nagyon aranyos képet a neten egy kutyáról. Tényleg jó ötletnek tűnik, hogy mutass képeket aranyos kutyákról. Ha van más háziállatotok (kutya, papagáj stb.) kezdj el foglalkozni vele, hogy lássa, hogy törődsz az állatokkal.

Egyébként tényleg nehéz rábeszélni a szülőket állattartásra. Nekem 15 évig nem sikerült, de a sors úgy hozta, hogy megtaláltunk egy elütött kiskutyát, és egyszerűen a szüleim nem tudták azt mondani, hogy ne hozzuk haza, ahogy szegény feküdt az árokba. Utána már ment minden, mint a karikacsapás. Egyszerűen beleszerettek ők is. És most rájöttek, hogy miről mondtak le 15 évig. Ugyanis egy kutyus rengeteg szeretetet tud adni, habár munka is van vele.

2008. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél velük kedves és segíts nekik. Ígérd meg, hogy gondját viseled.
2008. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szerintem mondd azt neki

"Kérlek,nem lesz semmi baja!

Majd mindig figyelek rá!

Megetetem,megitatom,elviszem sétálni,játszok vele.

Így legalább megtanulhatom ,hogy mi az a felelősség!"

Próbáld ki!

Szerintem be fog jönni!:D

2008. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd jól kapni fogok, de a szülő szemszögéből egy válasz:

Az én fiam is mindig könyörög valami állatért! Vettem papagájt, vannak halai, legutóbb kapott egy kutyát! Három napig (jó esetben egy hétig) tart a csoda, aztán marad nekem a gond!

A papagájt elajándékoztuk, mert felé se nézett, az akvárium takarítás/hal etetés az enyém, és már kutyát is sétáltathatok, mert ő nem ér rá! Több állat ide nem jön, kivéve a grillcsirkét!

2008. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mutass képeket kiskutyákról és végezz el mindent pontosan,ha látják milyen igyekvő vagy talán megenyhülnek!De ha igazán kell a kutya akkor tényleg viseld gondját ne csak néhány hétig!
2008. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!