Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tápot szeretnék váltani....

Tápot szeretnék váltani. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Eddg Brit-et ettek,de most hogy nem lehet már kapni a Petissimo-nál,azon gondolkodom váltani kellene.Mondjuk nem csak ezért,de ez volt az utolsó csepp.Jónak jó volt,egy ideig mert fogytak tőle ami nem ártott,de már nem kellene fogyniuk.A markus mühlére gondoltam,nem tudom milyen lehet.Esetleg tudtok valami mást javasolni?
2014. márc. 22. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem váltanék azért, mert x helyen nem lehet kapni... ezt a logikát nem értem. Na mindegy.


Nem ismerem a másikat, amit írtál. Igazából ki kell próbálni bármelyiket és kb. egy hónap etetés után elválik, hogy jó-e az adott kutyának.

2014. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csak azért mert nem lehet kapni,hanem mert fogynak tőle.
2014. márc. 22. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém a Brit Premiumtól fogyott, szinte csak átment rajta, érdekes, hogy a gyengébb összetételű Aldis táptól meg sokkal robosztusabb lett a kutya.

Nem tűnik rossznak ez a Markus Mühle, nagy kiszerelésben nem is drága, szerintem egy próbát megér.

2014. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A markus muhle sokkaj jobb mint a brit, csak ajánlani tudom. Ezt a fajtát ajánlanám belőlle [link]
2014. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,akkor ezt fogok rendelni!
2014. márc. 23. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!