Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyaválasztásnál is működik...

A kutyaválasztásnál is működik a ''szerelem 1. látásra''?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy kutyát (Bichon havanase) és nem tudom melyikük az ''igazi'', tehát a leghozzámillőbb!

Csak értelmes válaszokat légyszi!


2014. márc. 22. 21:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Ha odamész az alomhoz, csak kialakul melyik kölyök fog meg úgy elsőre. A lényeg hogy inkább élénkebbet válassz, kis fürge legyen reagáljon az ingerekre és amelyik a legjobban megtetszik neked. Létezik, gondolom én, bár nekem még nem volt ilyen téren probléma.
2014. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Van, amikor bejön. De van, amikor a tenyésztő amikor megismeri a vevő elképzeléseit, másik kiskutyát ajánl az alomból.
2014. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ahogy az életben a emberi pár/társ választásnál van, úgy a kutya társ választásnál is előfordulhat, de nem törvényszerű. Kis kutya választásnál a tenyésztő véleményét ki kell kérni, hogy az a kölyök, akit kinéztél hozzád, az életstílusodhoz illik-e. Pl. ha örökmozgó vagy és mindened a sport hiába a szerelem egy lustibb kölyköt nem szabad elhozni.
2014. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

létezik ha értesz a kutyákhoz.


Laikusként nagyon ritka ami így összejön és tuti kutya-gazda páros lesz.

2014. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 intrepid ***** válasza:
100%
Leírom a történetem: Akartunk kutyát, nem ragaszkodtunk pedigréshez, hallottuk, hogy az utcában született egy alom kiskutya, és elvihetőek. Elmentünk, kiválasztottunk egyet, de még otthagytuk, hagy nőljön egy kicsit. Mikor érte ment a feleségem, - mert én nem értem rá, - nyúlt a kiválasztott kutyusért, az meg sírva visítva elmenekült. Egy másik meg, odament, leült elé, és a szemébe nézett. Ő lett a kutymorgónk, és nem bántuk meg. Agyon haraptatta volna magát értünk.
2014. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem igazán működött. Megláttam egy rakás szerencsétlenséget az utcán a legnagyobb téli zimankóban, aki mindenkihez odarohangált, hátha valaki törődik vele. Megsajnáltam, adtam neki kaját, gondoltam, behívom egy kicsit, mert ha kintmarad éjszakára, garantáltan halálra fagy, de nekem biztos hogy nem kell ilyen szerencsétlen kinézetű kutya. Hosszú lábak, vékony test, hülye fej, aránytalanul hosszú farok. Pár napig maradhat, aztán keresek neki gazdát. Ez volt több, mint két éve, és azóta meg vagyok győződve, hogy ő a világ legjobb kutyája, jóban- rosszban kitartunk egymás mellett, és abban is biztos vagyok, hogy ilyen jó kutyám soha nem lesz többet, és nem fogok egyet sem így szeretni. Pedig az első pár napban nem tetszett, ha őt láttam volna meg egy menhelyen, tuti nem hozom el. Bocsi, ha nyálas voltam:)
2014. márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Kutyaválasztásnál IS? Miért, még hol működik?
2014. márc. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#6 - Aranyos :))
2014. márc. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Én is így jártam amúgy az idősebbik kutyámmal, hogy sokminden volt, csak szerelem nem. Ha a többi önkéntes nem halássza el előlem a kedvenc kutyáimat a házi suliztatáshoz, akkor a gondozó nem nyomja a kezembe őt, hogy kéne neki a suli, úgyhogy vigyem. És akkor sose jövök rá, hogy ez a rettegő fekete német juhász-szerű lapátfülű sakálizé tulajdonképpen a világ legjobb kutyája :)
2014. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Én meg elmentem a helyi sintértelepre...A sok cuki (!!!!!) kutya közül kiválasztottam azt az egyet, amelyik szabályosan utánam ordított,mikor tovább mentem... majd mikor visszamentem hozzá, elfeküdt és megfogta a kezem a rácson keresztül :) Most itt alszik a lábamnál. Nem fajtatiszta, nem is túl szép, lábai kurták és görbék, de Ő kinézett magának és én is rögtön beleszerettem :D
2014. márc. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!