Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy közepes...

Mennyibe kerül egy közepes testű kutya behozatala Amerikából? Sokkal drágább, mintha itthon vennék egyet?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nagyon régóta nézegetem az ausztrál juhászokat és annyi jót olvastam róla, hogy biztos vagyok benne, ő lenne nekem a megfelelő fajta. Főként show kutyát szeretném, vinném mindenféle versenyekre, rengeteget szeretnék majd vele foglalkozni.


A gond csak ott van, hogy itthon minden kutya kb 2 kennelből van, így például ha majd később az enyémet tenyésztésbe vonnám, nem lenne túl nagy érdeklődés, hogyha az országban nem lenne olyan kutya, ami nem rokona az enyémnek. Továbbá Amerikában van pár kennel, ahol iszonyú szépek az aussie-k, igazi álomkutyák és gondoltam, hogy innen importálnék egyet.

De nem tudom, hogy mennyi lenne a repjegy, az útlevél, maga a kutya kb mennyibe kerül és, hogy egyáltalán hogy megy egy kutya importja.


2014. márc. 23. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Közelebbi európai országban nincsenek kennelek? Amerikabol iszonyú drága lenne, mert neked is ki kell menned érte különben nem tudod megszervezni.
2014. márc. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van Németországban is néhány kennel, amiknek szintén kiváló kutyái vannak, de gondolom az is egy vagyon lenne, ha onnan importálnék.
2014. márc. 23. 07:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért odáig kocsival vagy vonattal is el lehet menni a kutyáért.
2014. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amerikából mininum dupla annyiért tudnád nehozni... közelebbről biztos olcsóbb. A repjegy árából veszel itthon is egy jó kutyát.
2014. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy találnál valahol Európában legalább olyan jó kutyát, mint az USÁ-ból. A repjegy nagyon drága, látatlanban úgysem adnának el neked, ez tehát két repjegy neked, plusz egy a kutyának - és akkor már a kutya ára is az egekben kellene, hogy legyen (nem az átlagos 1000-1500 euró), hogy mindezért megérje (már ha megéri, mert nem hiszem, hogy a befektetett összeg valaha is megtérülne). Elég sok ország van Európában, ha jó show kutyát akarsz, megnézed az elmúlt évek eredményeit és az adott tenyésztőkkel felveszed a kapcsolatot.
2014. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:

A keleti partról kb. 1000 dollár. Ha a nyugati partról hozzák, akkor majdnem a duplája.

Nem kell kimenni érte, elhozhatják cargoval is.

Kérdezd meg tőlük mennyi, ha már tudod a pontos helyet:

[link]

2014. márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Soha be vegyél úgy kutyát hogy nem láttad főleg kiállításra ne!!! Mivan ha nincs köztetek kontakt? Akkor lehet a kutya akár milyen jó. Egy jó kutyához ki kell utazni én is sokat utaztam.
2014. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Van Németországban is néhány kennel, amiknek szintén kiváló kutyái vannak, de gondolom az is egy vagyon lenne, ha onnan importálnék."


Ha így állsz hozzá akkor az USAt felejtsd el...onnan nem csak egy vagyon lenne, hanem rögtön a duplája annak a vagyonnak. Ismerős pont a napokban hoz kutyát sport célra az USAból... 1500 dollár a kutya és majdnem ugyanennyi hazahozni.

2014. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!