Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lehet hogy mérget...

A kutyám lehet hogy mérget evett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pontosabban mérgezett egeret. Annyit láttam hogy felvesz valamit a szájjába és azt hurcolászta egy darabig elvenni meg nem tudtam tőle aztán megette. Fogott már többször is egeret de sosem ette meg és láttam a szájjából kilógni valamit ami szerintem a farka volt ezért mondom hogy egér. Azon a helyen ahol találta mérgeket raktunk ki

és szerintem egy méreg által megölt egérről van szó.



2014. márc. 23. 11:24
 1/9 anonim válasza:
Milyen méreg? ha véralvadásgátló van benne, akkor figyeld a kutya ínyét, ha kifehéredik, baj van. Ha kedvetlen, erőtlen, sápadt, vért veszít. De az is lehet, hogy máskor is evett már meg egeret, csak nem láttad. Arra ügyelj, hogy a méreghez ne férhessen hozzá.
2014. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 mérget találtam ami lehet:RaTatTa és a Biotol Ratimor
2014. márc. 23. 11:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor most gyorsan el kell menni az állatorvoshoz, ahol meg tudják hánytatni.
2014. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2014. márc. 23. 11:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg ilyen az ínye
2014. márc. 23. 11:41
 6/9 anonim válasza:
Élt az egér? Nem biztos, hogy mérgezett volt. Mikor ette meg amúgy? Az ínye most teljesen rendben van.
2014. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az egér döglött volt és igen előttem csámcsogta el. Most tartok vele a dokihoz
2014. márc. 23. 11:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha mégis mérgezett volt az egér, akkor nem lehet órákat várni vele, minél hamarabb érdemes orvoshoz fordulni. Persze lehet, hogy nem volt mérgezett az egér, de szerintem nem érdemes kockáztatni, hiszen ez a kutyád életébe kerülhet. Jól teszed, hogy orvoshoz mész.

Remélem minden rendben lesz!

2014. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meglett az egér és úgy tűnik nincs baja :D
2014. márc. 23. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!