Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Betört a kutyám karma, kilátsz...

Betört a kutyám karma, kilátszik az élő szövet, ráér dokihoz vinni? Többi lent

Figyelt kérdés

Hétfőn lesz egy nagyon fontos vizsgám, a törés pedig már több napos lehet, de csak most vettem észre (eltakarta a szőr.)

Természetesen Betadine-t már raktam rá, nem is érzékeny neki, nyomkorászhatom, le se tojja, szerintetek gáz, ha csak hétfőn vagy kedden tudom elvinni dokihoz?

(Ma 6-7-ig van a doki, majd tőle is megkérdezem, de nem mindegy, hogy hogy osztom be a napomat, ezért addig is gondoltam hátha van valakinek már ilyesmivel tapasztalata...)


Köszi a válaszokat előre is!


2014. márc. 23. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az se gáz, ha egyáltalán nem viszed ezzel orvoshoz. Ha nem vérzik neki, akkor nem kell vele semmit csinálni, pár nap és leesik magától. Az enyémnek is nemrég esett le az egyik mert tövig betört. Én nem is fertőtlenítettem neki, mert nyalogatta magának, az is elég volt. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni :)
2014. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Egyébként nekünk sorozatosan vannak körömletörések, egyedül egyszer vittem miatta dokihoz a másik kutyámat, mert neki lógott és beleakadt mindenbe. De ezen kívül mind magától jött le pár nap alatt.

2014. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!