Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az első kutyakiállításodat te...

Az első kutyakiállításodat te is elrontottad nem kapott semmit a kutyus?

Figyelt kérdés
Vagy csalódtál esetleg többször is?
2014. márc. 23. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ó, mi rendszeresen "csalódunk", mert a kutyánk sportos, izmos és szikár, csak standard szőrrel, a bírók viszont a vastag, minél nagyobb szőrű kutyákat szeretik. Meg a kutyát felvezetni sem olyan egyszerű, mint az ember hiszi, ehhez is érteni kell, elsőre pedig nehéz.

De van olyan, amikor a bírónak épp az én kutyám tetszik nagyon, és az azért jó érzés.

A kiállításon nem csak a tiszta teljesítmény dönt, ezért én sose megyek nagy reményekkel, így nem ér csalódás, viszont nagy az öröm, amikor mégis kapunk valamit.

2014. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első kiállításunkon BIS-be javasolták, 7 hónapos volt akkor. Aztán többször nyert, többször nem. Nem zavar, ha nem nyer. Nem csalódás.
2014. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a legelső kiállításomra úgy mentem, hogy úgy sem nyerünk semmit, mert kezdők vagyunk soha nem voltam én se se a kutya. Aztán egy HPJ-vel és egy BIS-be javaslással jöttünk haza. :) nagy öröm volt, de szerintem kezdők szerencséje :D
2014. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Hát azért megnézem azt a bírót, aki azért "fokoz" le egy kutyát, mert a handler orraesett, egyébiránt pedig szép kiállású az eb..
2014. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem mindegy, hogy ki a biró. van olyan aki türelmes, látja, hogy a gazdi izgul még, és segit is. :) mi az első kiállitásunkon sima kitűnőt kaptunk, de a birónő nagyon segitőkész volt, és nem vette el a kedvünk a kiállitásozástól:)
2014. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én az első kutyakiállításomra úgy mentem, hogy már elsőre neveztem is. A ringbelépés előtt szóltak mások, hogy a kutyával ne a jobb oldalalom, hanem a balon fussak :D

Egyébként egész jól sikerült a felvezetés, csak a kutyámról akkor még nem tudtam zöldfülűként, hogy nem éppen a kiállítási kategória. Egy "nagyon jó"-val távoztunk, de annak is nagyon örültünk. :)

2014. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
Az első kiállításon kitűnő minősítést kapott. Kíváncsiságból vittem el, hogy mit kap. Többször nem is vittem.
2014. márc. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

:)

Első kiállításon Junior BIS 3. helyezést hoztunk haza.

Handlerkedéstől is függ. Ha szeretnéd írok privátba jó handlereket.

2014. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia, nem kell handler én akarom kitanulni minden részletét a felvezetésnek.
2014. márc. 25. 06:50
 10/10 Fannybaba8 ***** válasza:
Szerintem sok múlik a handleren. Itt nem az ismertségről beszélek hanem hogy zöldfülő gazdi bevisz egy jó kutyát és kiküldik egy nagyon jóval mert nem szép a felvezetés. De bíró függő is. Èn is tudok pár jó andlert ajánlani aki nekem is vitt be már kutyát. engem első kiállitásom nem ért csalódásként. Nagyon ígéretes baby BISre javasoltak lettünk de ennek már jó pár éve :))
2014. ápr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!