Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mai napon megdöglött a...

Team kérdése:

A mai napon megdöglött a kutyám, többi lent?

Figyelt kérdés
Ma du. 3 órakkor arra lettem figyelmes, hogy nem mászkál stb., vasárnapi ebéd után a szomszád mindig hoz át csontot neki. Elrágcsálta mászkált, szaladgált utánna. Egyik pillanatról a másikra megdöglött, mi lehetett? A kutyának semmi baja nem volt, ezért is furcsálom.
2014. márc. 23. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Egyáltalán tudod hány éves volt szerencsétlen?
2014. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom, 4 éves volt, ennek mi köze van hozzá?
2014. márc. 23. 20:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát mivel semmi konkrét információt nem adtál meg, ezért kérdezem. Ergo az öregség kizárva. Mondjuk nem tudom hogy gondoltad hogy majd mi meg tudjuk mondani miért halt meg, ha semmit nem írsz a körülményekről. Lehet megmérgezte valaki akinek már elege volt az ugatásából/utcán kóborlásából/stb, vagy a csont átszúrta a beleit és belső vérzés miatt pusztult el.
2014. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Pfff tömény szeretet és szomorúság sugárzik a kérdésedből, a hozzászólásodból pedig szakértelem.

"Dögölj meg" te is.

2014. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt nemrég egy kutyás film, amiben valami spéci bélcsavarodást emlegettek, mint kutyákra nagyon veszélyes állapotot. Nagyon gyorsan alakul ki és pár óra alatt kritikus lehet. Persze ez csak egy film volt, a franc tudja a valóságban mi van.

De azért az furcsa, hogy egyszerre csak csendben és észrevétlenül megdöglik a kutya a másik szobában..

2014. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Úristen,te szegény!! :o

"Megdöglött" biztos nagyon hiányzik!! -.-" Nem bírod szebb szóval kifejezni EZT??

Pl.: Elpuszult..de nem a megdöglött!! Am Gratula nem tudom hány éves lehetsz! -.-'

2014. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el állatorvoshoz és kérj boncolást.Ha a szomszédodra gyanakszol és van bizonyíték rá,hogy ő tehette,akkor jelentsd a rendőrségen.A boncolás pénzbe fog kerülni,az összeget nem tudom.
2014. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A csont. ! Meg akadhatott benne, és kiszurta.
2014. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nagyon hiányzik neked a kutyád.Nem lehet hogy talán a kedves szomszéd olyan csontokat adott neki, amit nem szabad kutyáknak? Mert ez is megeshet, és belső nem tudom mi ..... Vagy talán valaki megmérgezte.Bár azt észre lehet venni.
2014. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
"Megdöglött"...talán meghalt. Sugárzik a szeretet.
2014. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!