Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz baj a kutyának, hogy...

Nem lesz baj a kutyának, hogy délelőtt suliban leszek? És csak délután leszek vele otthon?

Figyelt kérdés
Szeptemberben ugye kezdődik a suli. És én délelőtt ott leszek. Mit fog csinálni a kiskutya. Unalmában szétszed mindent? Ha veszek neki játékokat nem fog unatkozni?
2008. júl. 23. 21:06
 1/4 anonim válasza:
100%
ha egyedül lesz otthon, biztos unatkozni fog,vegyél neki játékot, hogy ne szedjen szét mindent, főleg ha lakásban van. De idővel megszokja, hogy délután vagy vele és nagyon fog téged várni haza.
2008. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz baja, hamar meg fogja szokni. Picit szétszedi majd a lakást, s sokat alszik, hogy utána rád tudja szabadítani felgyülemlett energiáit:)
2008. júl. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt is szokták ilyenkor csinálni,hogy bekapcsolják a kutyának a tévét vagy a rádiót (halkra),így neki jobb,hogy nem csönd van,nem pánikol annyira.
2008. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én isa be szoktam állítani nekik 2-3órára a tv-t-de sztem ugyis alszik.sok játék,reggel etesd meg,és vize mindig legyen,engedd ki pisilni,és mehetsz is a suliba.
2008. júl. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!