Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit tudnék tenni...

Szerintetek mit tudnék tenni hogy a kutyám vastagon (mélyen) ugasson? Mert legtöbbször csak vékonyan ugat, de néha mélyen Köszi elorre is

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit, mert ezt is a genetika határozza meg.
2014. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el neki kutyául, hogy "Buksi, mélyebben ugassá má me vékony a hangod". Lefordítom hogy szó szerint mit mondj: vau vau vavavau vau. Ezt elmondod neki meg fogja érteni.
2014. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Kérd meg a Vastag Csabát, hogy vegye a hátára.
2014. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tömd vastagra a pénztárcáját, hátha attól megjön a kedve.
2014. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit.Ő így ugat és kész.Vannak olyan kutyák akik mélyen ugatnak, és olyan kutyák is vannak akik vékonyan ugatnak. (genetika) Nem bírod neki elmagyarázni hogy mit akarsz, szóval ne is próbálkozz.
2014. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nyilván szitutól függően ugat mélyebben vagy magasabb hangon. Előbbit pl a kutyám akkor mutatja, ha hozzánk jön be vki. Ha kutya szaladgál a kerítés mellett, akkor magas hangon csahol.

Kutyád tud parancsra ugatni? Ha nem, akkor nem mindegy, hogy ugat? :D

Én megtanítottam ugatni. Alapból zsákmányosan elég magas hangon ugat, de kikötve, kicsit "fenyegetve" már sűrűbben és mélyebben vakkant

2014. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jah értem, és igen parancsra is ugat :))
2014. márc. 25. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!